Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnék neki segíteni...

Hogyan tudnék neki segíteni büfivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hetes tápszeres baba,eszik,a a vállamon büfizik,azután nézelődi,majd amikor lerakom aludni elkezd sírni,néha ordítani,felveszem és akkor jön ki egy újabb büfi,ilyenkor eltelt már kb.1-1,5óra mikor evett.Aventes cumit használunk 1-es folyásút.Lehet köze a cumihoz vagy valami más.
2013. júl. 25. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel semmi teendő nincs.Te sem egyszerre büfized ki magad evés után,van,hogy te is 1 óra elteltével büfizel még egyszer.A babák ugyan így működnek.Te megteszel amit lehet,mert közvetlenül evés után büfizteted,meg egy óra múlva is segítesz neki.A többi az ő dolga.Az én kisfiam is több részletben büfizik.Közvetlenül evés után,aztán van,hogy ő is 1 óra múlva is,de van olyan is,hogy alvás után is jön még neki,amikor felveszem.Mi is Aventes cumisüveget használunk,csak mi már a két lyukút..szerintem ez a cumisüveg az egyik legjobb!Szerintem a büfinek semmi köze nincs a c.üveghez.Max annyiban csak,hogy ez a fajta c.üveg nem enged be levegőt a baba pocakjába,és esetleg nehezebben jön ki egy kicsit a büfi.


3 hónapos baba anyukája

2013. júl. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fektesd az oldalára, akkor könnyebben jön a büfi, és ami feljön legalább kicsorog
2013. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod esetleg picit tovább böfiztetni, hátha kijön még neki, ami kikívánkozik. Ha picit hátradőlsz, a hasadon el tud nézelődni és a böfizés is megoldva. Persze így is előfordul, hogy nem jön ki minden levegő, csak később.

Ha gondolod, próbálj ki másik fajta cumisüveget, nem tudom, hogy van-e köze a böfigondhoz. Mi MAM anticolic cumisüveget használunk, nekünk bevált.

2013. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!