Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elocom krémet használtok...

Elocom krémet használtok babátoknál ekcémára? 3hósan ezt írták neki fel.

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 14:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Gyógyszertárba plusz kevernek hozzá valamit.
2009. okt. 22. 15:01
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Igen használtuk de nem azt a sima tubusost hanem a gyógyszertárba keverték...
2009. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
bevált nektek?Milyen idős babátoknál használtátok?
2009. okt. 22. 15:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha nagyon csúnya a bőrük az ekcémás gyerekeimnek, használjuk az Elocomot. De azt tudd, hogy erős szteroid, ezért csak pár napig szabad alkalmazni, és csak kis felületen (csak ahol nagyon csúnya a bőr)!!!
2009. okt. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy közbekérdezek, de az miért olyan nagy baj, hogy szteroid ez a krém? Mi is használjuk, és idáig nem tudtam, hogy ez ártalmas is lehet.Lehet valamilyen mellékhatása? Egyébként nagyon jó krém, nagyon gyorsan elmulasztja az ekcémás foltokat. Én elég gyakran használtam idáig, de most kicsit megijedtem.
2009. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert a szteroid hosszú távon veszélyes! A nővérem bőrgyógyász, tőle tudom! (És egyébként megnéztem, a betegtájékoztatóban is benne van, hogy nem szabad hosszú ideig illetve nagyobb felületen alkalmazni, különösen gyerekek esetében.) Valóban nagyon hatékony, de csak addig szabad használni, amíg az akut panaszokat elmulasztja. Ami szintén nagyon jó, de nem szteroidos, az az Elidel.
2009. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval, veszélyes a szteroidos krém hosszú távon. Én tudok mást, priviben szívesen megírom, ha érdekel, gyerekemen ezt használom.
2009. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szia! első vagyok ..3hósan használtuk mert seb.dermatitis lett a hajas felbőrén és a doki ezt írta fel,tényleg csak pár alkalommal bekentük és elmúlt,azt mondjuk én sem értem, hogy ha nem szabad hosszú távon használni akkor miért popcsikenőcs nagyságú dobozzal kevertek a gyógyszertárba,....
2009. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert mindent nagy dobozba raknak... És máskor is használhatod még! Tedd be a hűtőbe, és ha legközelebb szükséges lesz a használata, csak előveszed. Nálunk is sokáig elég egy tubus Elocom, pedig 2 gyerekenek is kenjük a bőrét vele (ha muszáj).
2009. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

hígítják, testápolót raknak bele, azért, hogy ne legyen annyira erős a negatív hatása a szteroidnak.. mert elég sok van neki, bőrsorvadás, értágulat, pigmenthiányt okoz (nekem fehér foltos az egész felső karom a szteroidos krém miatt, szerencsére nem látszik nagyon mert nagyon fehérbőrű vagyok). Ja és emellett nekem érzékeny lett a bőröm a forró vízre (ég tőle meg viszket).

úgyhogy használjátok, mert nagyon gyorsan segít, de csak vékony rétegben, CSAK az ekcémás részre. és ha már nem "lángol" az ekcéma, akkor használjatok rá protopicot és testápolót.

2009. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!