Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok egy gyermeketekk...

Mit csináltok egy gyermeketekkel aki éjszaka rendszeresen felébred?

Figyelt kérdés
16 hónapos a kisfiam, külön szobában alszunk. Éjszka rendszeresen megébred és szabályosan üvölt. Nem tudom miért van ez, kedves anyukák akik hasonló cipőben járnak, mit csináltok velük? Hagyjátok sírni? Vagy hagytátok sírni, leszokott a felkelésről a gyermek? Már teljesen tanácstalan vagyok.
2009. okt. 22. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom is nagyon nyugtalanul aludt, talán 2 éves volt, amikor végre átaludta az éjszakát. Én nem hagytam sírni, hanem megnyugtattam az ágyában. Volt olyan is, hogy magam mellé kellett vennem. Lehet, hogy a kisfiad megijedt valamitől, azért sír.
2009. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem hagyom sírni, pedig van, hogy óránként ébred. Ha én is kimerült vagyok akkor inkább áthozom hozzánk a mi hálónkba. Sajnos sokszor csak rajtam hajlandó elaludni. Gondolatod milyen kényelmetlen, de mindig arra gondolok, hogy nekem is ez esne jól. Én elfogadtam, hogy ez egy ilyen időszak, 15 évesen már úgy sem akar éjszaka minket. :)
2009. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magamhoz veszem.
2009. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a cipőben járok 14.5 hós kislányommal. Éjjel még kel 2-3x szopizni. Ezek után egyől visszaalszik, de van mikor 1 óra múlva megint fent van, olyankor megpróbálom nem kivenni az ágyból és úgy megnyugtatni. Előfordul, hogy annyira sír, hiába hajolok le hozzá teljesen -rám csimpaszkodik és úgy sír-, hogy kiveszem az ágyból és egyből megnyugszik. Lehet, hogy nem jól teszem, de nem bírom hallgatni ahogy szegényke sír. Aztán van olyan, hogy ha felébred, akkor gyorsan a fejére - fülére - rakom a tenyerem és egyből elhalkul és vissza is alszik a drága. Egy szobában alszunk egyébként.

Néha én sem tudom, hogy mit is csináljak, de az biztos, úgy sosem hagyom sírni, hogy nem vagyok ott vele.

2009. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! marad a vígasztalás:)
2009. okt. 22. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!