Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel szeret játszani babátok?...

Mivel szeret játszani babátok? Mi a nagy kedvenc? Hány hónapos?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 12:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A fiam 1 szülinapjára kapott egy ilyet:

[link]

Nagyon jópofa kis játék, 6 egérrel.

Akik belebújnak a házikóba.

Csörögnek is. Tükör felület is van a házikón.

2009. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

kisfiam most lesz tíz hónapos.

régebben a kedvenc játéka a telefonzsinór volt. azt huzogatta az inyén. már leszokott róla. amúgy még a telefon, távírányító, fakanál, ásványvizes palack tehát minden ami ne m gyerekjáték.

amúgy sokáig eljátszik egyedül de nem köti le semmi hosszabb ideig. a nagyobb játékok pl zenélő zonogra inkább megfordítja és az alját ütögeti. csörgői is vannak meg különbözö játékok. van egy nagy plüss macija az a kedvenc annak sikongat is:)

a ruhacimkéket is szerette egy darabig vagyis addig amíg én nem csináltam neki egy rongyot különbözö nagyságú cimkékkel amiket ruhákból vágtam ki. na megcsináltam és az már nem kellett:)

2009. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia!Kislanyom most lesz harom honapos,meg nem nyulkal targyak utan ,viszont vett a parom neki egy oriasi Miki eger lufit(hidrogenest,tehat lebeg)odakotottuk a kisagya szelere,hat akkorakat vigyorog neki hogy meg nekunk se mosolyog ugy mint neki...Egy baratnomnek a fel eves kisfia a konyhai szerszamokat imadta,a fakanal es persze a fedok voltak a kedvencei...kesobb a husdaralo:)))
2009. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
másfél éves, kb 6 hónapos koráig szinte csak a tárgyak érdekelték, a játékai nem (pl pillepalack, fakanál, szappantartó, mondamom se kell, hogy még használatlan példányok)utána zenélős játék mánia volt. egy éves korától nagyjából a pakolós korszak, rámolja egyik dömperből másikba, dobozba a dolgait. Ez még most is van, plusz kisautók, nagyautók, építőkocka, nagy legó (inkább csak pakolja még ezutóbbit) kupakok, maci, takarítőeszközök (a porszívó feje, meg saját játék taksicuccok)és a végére hagytam, amiben őstehetség: a labda!
2009. okt. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
mesekönyvet érdemes venni, én ezt tapasztaltam, csak jó strapabíró legyen és jó sok lapból álljon. Nagy, színes, vidám figurákkal, amikhez lehet magyarázni vagy saját mesét kitalálni. Én ezért nem veszek még konkrét mesét, pl micimackó, garfield, mert ezek nevét még úgyse akarnám megtanítani. Ráér vele később :)
2009. okt. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam kedvenc játékai:

6 hónapos koráig tuti favorit a játszószőnyeg volt.

Aztán jött a kemény lapos mesekönyvek korszaka. Aztán a pillepalack. Ő is imádta a légycsapót.

Most 13 hónapos. Kedvenc újból a játszószőnyeg. Most a zenélő kütyü érdekli. Szinte egyfolytában zenélteti és közben riszálja ígyis-úgyis. Ha elfelejtem lezárni a szemetes szekrényt, akkor egyből rástartol a lapátra. És most kapott bébicsúszdát. A csúszdázást annyira még nem élvezi, de nagyokat kacag amikor a játékait dobálja le rajta.

2009. okt. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!