Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel szeret játszani babátok?...

Mivel szeret játszani babátok? Mi a nagy kedvenc? Hány hónapos?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 12:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7 hónapos a lányom, a kis állatos keménykönyveket szereti nézegetni, lapozgatni hajtogatni. Fisher price golyókat gurítani rázni nézegetni szereti, van egy FP zenélő vonat utánna mászik megnyomja zenél neki megint elindul megint utánna mászik, kockákat lepakolja róla. Zenélő telefon.FP körhinta.
2009. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát lehet hogy az én babámmal van a gond, 7 hónapos és a legnagyobb favorit a légycsapó!
2009. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Minden válasz érdekel. Kíváncsi vagyok, hogy milyen játékokat érdemes megvenni, ill. mi az, amit otthon is megtalálunk és azzal is jól elszórakozik. Nálunk pl a nagy favorit a zacskó. Sistereg, alakját változtatja. De minden ami szines, mozog, zörög, csörög... és ha a szánkba is lehet tenni, akkor igazán jó. Nekünk is vannak FP-os játékok: zsiráf formájú csörgő, zenélő kulcstartó (vagy mi a neve) de ez még igazán nem köti le. Majd később biztos jobban fogja érdekelni a gombnyomogatás. 5,5 hónaposak vagyunk

Szóval, mivel játszik tényleg jól a babátok? Melyik az ő és nem a ti nagy kedvencetek :)

2009. okt. 22. 15:24
 4/16 anonim ***** válasza:
Kislányom 8 hónapos. Szereti a kis rózsaszínű maciját, műanyag mesekönyvet nézeget, rágcsálja, és nagyon szereti a plüss csörgő labdáját is. Üres flakonnal is el van sokáig.
2009. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia


Nekünk 1 hét múlva lesz 3 hónapos a kicsink.

A nagy kedvence a hintája,amiben van két oldalt 1-1 műanyag figura. Az egyik kutya,a másik egy maci. Mind kettőnek mosolygós az arca,és ahogy beteszem a hintájába,egyből mosolyog nekik,és dumcsizik is velük..:) Este van,hogy beszoktuk neki kapcsolni rajta a zenét is,amit színes gömbök villanása követi. Na ezeken is jókat szokott derülni. A párom mondta,hogy olyan hangosan beszélt,hogy ő is csak csodálkozott.. Én sajna pont a fürdőben voltam,és lemaradtam róla...:(

2009. okt. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 hónapos 3 hetes. Kedvencei mostanában leginkább a kicsi kézbe fogható rágókák (2 db van). A nagyobb szinesebb nem tetszik neki. Aztán szereti a tépőzáras lógós plüss tépőzárját enni :D Szintén nagy favorit a francia Sophie nevű gumizsiráf, amit rág és ütlegel, az ilyenkor sipol. És ha néha megkapja, nagyon szereti enni és paskolni a popsitörlős zacskót. Szakirányú játékból ami eddig nagyon bejött, az egy fellógatható plüss banán, ami meghámozható, tépőzárral vannak rögzitve a héj darabjai a tetejéhez, és kilóg belőle 2 rágóka és két kis tükör talp, ezt is imádja, ha fellógatjuk elé a pihenőszékbe.
2009. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

A légycsapón jót kuncogtam, nagyon édes!Eszméletlenek ezek a gyerekek,hogy mi mindennel tudnak játszani!

Nem is kellenek ide több tízezres játékok,a pille palack is megteszi!


A kérdésre válaszolva,az én kislányom 6,5 hónapos és imádja a csörgőket!Általában a járóka rácsán húzogatja,és még sikogat is hozzá!Egy órát is elvan így!

Szereti még a cimkéket,amiket a játékokra,ruhákra varrnak,azt is birizgálja,nyalogatja jó ideig!

2009. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

JA, a tépőzár nyalogatása nálunk is bejön,meg a tükör!imádja néegetni magát!Igazi csajszi!

Előző voltam!

2009. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nállunk jelenleg a telefontöltő a kedvenc.Kábelbarátnak hivjuk a babánkat.7hónapos.Ezt megelőzte a mobil telefon és a tv táviránytó.Rengeteg játéka van,sokáig nem tudják lekötni.Egyik babájával szokott többet játszani,meg a vizálló kiskönyvével.A tükör nállunk is bejön,beültetjük a csapba és ott játszik,nézi magát a tükörben.
2009. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

14 hónapos a lányom, és imádja a tologatós játékokat, a tükröt - tetszeleg magának - és a papirdobozokat. Mindbe beleül, és ugy játszik. Elvan még a zenélő játékokkal, de nagyobb élvezet kipakolni a fiókot, és beleülni :)

Költhetsz pénzt jákékokra, de igazából másfél éves korig nem igazán játszanak el sokáig semmivel.

2009. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!