Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok a babára ha megint...

Mit adtok a babára ha megint 17-18 fok lesz, de ugye szeles? Vissza a kiskabát, vagy overál harisnyával bodyval és kész. Idióta időjárás! 8 hósak vagyunk.

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
én ma ebben a szép napos kissé szeles időben a 11,3hónapos babámra uazt adtam,mint mikor elég hideg volt.rövid ujjú body,harisnya,zokni kis cipő(bakancs)egy kapucnis felső,egy polár béléses kapucnis kabát vékony sapka.annyi különbözet,hogy kesztyűt nem adtam rá,és csak egy takaróval takartam be.
2009. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ma így vittem ki a 14 hónapos kislányomat: harisnya, rövid ujjas body, kardigán, szoknya, vékony kiskabát, pamut kendőcske. Szerintem az overálba, akár milyen vékonyan is öltözteted alá, beizzad és borzasztóan könnyen megfázik.
2009. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!