Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babával való otthonlét nem...

A babával való otthonlét nem unalmas néha-néha?

Figyelt kérdés
Időszakonként rámjön, hogy minden nap ugyanúgy telik és társasághiányom is van. MIvel lehet ezt ellensúlyozni?
2009. okt. 22. 11:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
hol laksz?:)
2009. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Szerintem akit kielegit az, hogy naprol napra otthon van a babaval, az vagy hazudik vagy elegge be van mar szukulve.

En sem unatkozom, van mit csinalni egesz nap, fozes, takaritas, babazas stb, de neha olyan "uresnek" erzem az otthonletet. Szerencsere nekem megmaradtak a baratnok, tudok neha-neha veluk talizni, meg elkezdtem egy tanfolyamot levelezon.

Kulfoldon elek, a ferjem este 9-ig dolgozik minden nap, nincs semmi segitsegem.

Neha szeretnek elmenni valahova a baba nelkul, mondjuk beulni egy kavera, vagy vasarolni menni. EMBEREKET LATNI!

2009. okt. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Pestszentlőrinc SZTK mellett
2009. okt. 22. 12:27
 14/22 anonim ***** válasza:
akkor sajna nem tudunk együtt menni sétálni:( én Gödön
2009. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
hát az nem itt van :) de azért köszönöm
2009. okt. 22. 12:33
 16/22 anonim ***** válasza:
amúgy sajnos így van ez a dolog, sokan kényszerülünk távol menni a családunktól:( Nekem is Szolnokon élnek a szülők, páromnak Fehérváron... (mi lakunk Gödön) szóval nehéz ez így, de nincs más választásunk:(
2009. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

De.Tudsz vezetni?Van kocsitok?Mennyi idős a babád?Nálunk is viszonylag messze van a játszótér,de mi beülünk a kocsiba és odamegyünk legalább 1 hétem 1x.Meg megyünk vásárolni.A barátnőm most szült,vele is találkozom 1 héten legalább 1x és segítek neki,mert a védőnő egy kalap...(igaz most nem ,mert meg vagyok fázva)

És természetesen netezem.Jön a karécsony,ez engem feldob,mert csinálhatok kreatív dolgokat ajándékba pl.Képkeretet üvegfestékkel stb.Nekem a munka is hiányzik,de nagyon(rengeteg emberrel találkoztam nap mint nap).

2009. okt. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Mi is jártunk boltba, piacra ha szükség van rá, minden nap lemegyünk sétálni, stb. de ezek olyanok, ahol megint csak ketten vagyunk, nincs társaságunk. :( Nekem nem a meló hiányzik, csak az emberek. Az én lánykám mellett nem nagyon van időm kreatív dolgokat csináni. most kilenc hós. Örülök, ha rend van itthon napközben. Nekem nincs barátnőm aki szült volna. :(
2009. okt. 22. 14:04
 19/22 anonim ***** válasza:

Nézd csak,mit találtam...Hátha valamelyik nincs olyan messze töletek.

[link]

2009. okt. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Utolsó+ utolsó előtti vagyok.Ne csüggedj,az én lányom 1 éves.A te lányod,gondolom még nem jár biztonsággal(az enyém sem),várom a tavaszt már nagyon,mert addigra simán járkál kézenfogás nélkül is.A házimunka nálam az utolsó,nem esz meg minket a kosz,de ha jön valami ami jobban tetszik,simán itthagyok csapot papot...A párom meg abszolút megérti.Nyáron jobb volt,mert jöttek a barátok grillezni pl.

A pároddal ninsenek ismerőseitek,barátaitok?

2009. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!