Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babával való otthonlét nem...

A babával való otthonlét nem unalmas néha-néha?

Figyelt kérdés
Időszakonként rámjön, hogy minden nap ugyanúgy telik és társasághiányom is van. MIvel lehet ezt ellensúlyozni?
2009. okt. 22. 11:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
internettel. :)
2009. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel:)
2009. okt. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én 1 évve vagyok itthon, 7 hónapos a lányom és annyira jó itthon lenni vele. Persze az is nagyon jól esik, ha kettesben a férjemmel el tudunk menni vásárolni /most már ez is kikapcsolódás :) /, de engem abszolút nem zavar. És igen, az internet is jó dolog ilyen szempontból.
2009. okt. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
menj társaságba;) sajnos ez a velejárója a dolognak, én ráadásul még olyan helyen is lakom, hogy esélyem sincs emberek közt lenni picit. Pedig hiányzik nekem is.
2009. okt. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nincs rá módom sajnos. Az összes rokon 200 km-re lakik, a barátok dolgoznak, babaklub is csak egyszer van egy héten, a boltosnéni az egyetlen társaságom :( Hogy fog így megtanulni kommunikálni a babám, ha jómagam sem tudok kivel társalogni? Egész nap már nekem sem megy, hogy csak hozzá beszéljek. Az anyja néma internetezéséből pedig nem sokat fog tanulni .
2009. okt. 22. 11:44
 6/22 anonim ***** válasza:
Tudod nekem nagyon is jó itthon lenni,egy nap sem unalmas,imádok a gyermekemmel itthon lenni,egyrészt azért mert dolgozhatok még eleget kb. 30 év,ezért ki is fogom használni az időt,mert még szeretnék vagy kettőt szülni.A másik,sajnos egy rossz dolog is,a barátnőm és férje évekig próbálkoztak,hogy legyen Baba,és sikerült is,de 7 hónapra született x hónap 18-án,és 31-én sajnos meghalt.Neki sem jutna eszébe,hogy unalmas lett volna egy nap is,és én is nagyon szomorú vagyok ezmiatt,hogy sikerült,de mégsem.Most pedig mégjobban imádom a Babámat,és Ő is engem,szeretetre méltó,megértő,bármit csinálhatok mellette ha akarok.Szóval nem unalmas egy nap sem. :)
2009. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Szerintem félreérthető a kérdésem, nem a babázás unalmas, hanem az itthonlét, és hogy nekem nincs felnőtt társaságom soha. Természetesen imádok vele lenni, játszani, de ez néha magával hozza nálam azt is, hogy hiányoznak az emberek körülöttem.A gyereknek sem tesz jót, ha antiszociális környezetben nő fel. Szerintem. Hisz társas lények vagyunk, vagy mifene. :)
2009. okt. 22. 12:01
 8/22 A kérdező kommentje:
Ja és még valami. Régen anyukám nagymamám idejében minden gyerek nagy családban nőtt fel, mert vagy egy utcányira vagy a szomszédban vagy esetleg egy háztartásban éltek a szülők , nagyszülők. Most meg mi van? Mindenki kirepül a kis falvakból a munkanélküliség miatt, Budapest a fő vonzerő, és a család és a rokonok meg vidéken maradnak. Most tapasztalom csak meg , hogy mekkora hátrány ez egy babának is. A sarki boltos nénit jobban kedveli, mint a nagyanyját, akit havonta egyszer lát. :(((
2009. okt. 22. 12:03
 9/22 anonim ***** válasza:
Én azon gondolkodom, hogy nemsokára lefogunk járni a játszótérre és ott vannak anyukák. Hátha lehet barátságokat kötni. Nálatok nincs erre lehetőség?
2009. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Itt nincs játszótér csak nagyon messze :(
2009. okt. 22. 12:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!