Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megint egy bébikompos kérdés?

Megint egy bébikompos kérdés?

Figyelt kérdés

Még csak 6 hónapos múlt a lányom.Eddig nagyon elleneztem a taxit.Viszont a párom felvázolta a jövőt.:)

Egész nap egyedül vagyunk,most még csak csak elvagyunk de ha elkezd mászni igazán nem tudok majd semmit csinálni itthon.

Ha december tájékán de. ill.du.egy picit benne van valóban ártok vele?Nem órákra gondolok,csak amíg a legfontosabb dolgokat összedobom.


2009. okt. 22. 10:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
10.47-es vagyok. 7-8 hónapos volt s igen már ügyesen ült egyedül.
2009. okt. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
10:55-ös vagyok azt mindenképp várd meg,hogy egyedül stabilan üljön,a gerince miatt.
2009. okt. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 8 hónapos a kislányom. Szerintem először várd meg, hogy tényleg semmit nem tudsz-e majd csinálni a kislányodtól. Az enyém nagyon szépen el van, mászik ezerrel mindenfele, mindenhova felkapaszkodik. Persze hiába vagyok ott mellette, épp az előbb esett hátra a kőre szemetestől együtt. Egy pillanat műve volt. Tehát az ilyeneket úgysem lehet kivédeni.

Mi kölcsönkaptuk a kompot, néha beleteszem, amikor már semmi nem jó neki. De nem szereti igazán, pedig zenél is.

Szerintem először próbáljátok ki valahol, mert lehet hogy nem is tetszik neki. Akkor pedig fölösleges pénzkidobás az egész.

2009. okt. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tapasztalatokat,tartottam attól,hogy nagyon kikapok,hogy egyáltalán a gondolat is felmerült bennem.Igyekszem helytállni,és nem a legegyszerűbb megoldást választani csak azért mert kényelmesebb.
2009. okt. 22. 11:08
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Figyu, ne kompot vegyél, inkább ilyet:

[link]

Nem drágább, mondjuk van ebből is csillagászati árú, de ezt később is tudod használni, ha már ül, ebben remekül ellesz.

Hintázni tud, aztán rájön, h tologatja magát, utána meg a védőt levéve klassz kis járgány lesz. Babitaxit úgyis fogsz venni, mert a gyerkőcök szeretik, szóval ez sztem jobb megoldás.

Mutatok egy drágábbat:

[link]

2009. okt. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!