Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megint egy bébikompos kérdés?

Megint egy bébikompos kérdés?

Figyelt kérdés

Még csak 6 hónapos múlt a lányom.Eddig nagyon elleneztem a taxit.Viszont a párom felvázolta a jövőt.:)

Egész nap egyedül vagyunk,most még csak csak elvagyunk de ha elkezd mászni igazán nem tudok majd semmit csinálni itthon.

Ha december tájékán de. ill.du.egy picit benne van valóban ártok vele?Nem órákra gondolok,csak amíg a legfontosabb dolgokat összedobom.


2009. okt. 22. 10:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Nekünk bébitaxink van, és imádja a lányom! Most 11 hós és önállóan sétál, már nem is kell neki a taxi. De én is egyedül vagyok vele, és nagyon nehéz volt mindent öszeegyeztetni, de én nem vettem babakompot. Még rövid időre sem tenném bele. Megoldottuk anélkül is. :)
2009. okt. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%

Nekünk járókánk van, nekem nem szimpatikus a bébikomp. Egyébként remekül lehet mászó baba mellett is bármit csinálni, legalábbis nekem sikerül. Csak akkor rakom a babámat a járókába, ha megyek a mosdóba, vagy akkor mosok hajat, ha nincs itthon a férjem. Amúgy teregetni, mosogatni, porszívózni, stb jön velem a babám. Igaz, kicsit tovább tart így minden, de legalább együtt vagyunk.

Felmosni, főzni, sütni akkor szoktam, amikor alszik.

2009. okt. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

10:19

Mennyit alszik a gyermeked?

2009. okt. 22. 10:30
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk sincs bébikompunk. Az én 10 hónapos babám mászik, és mindenhol feláll. Mi raktunk rácsokat a lépcsőkhöz, és a babám mindenhova jön velem, utánam. A konyhában a kedvenc játéka a műanyag flakon. Remekül elvan vele. A járókát csak akkor használom, ha ki kell mennem a házból. Nem olyan veszélyes ez, mint amilyennek elsőre tűnik!
2009. okt. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Az én kisfiam 14 hónapos s nekünk volt bébikompunk s használtuk is napi szinten.M 9 hónaposan felállt s egy éves kora óta egyedül jár.
2009. okt. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Bocsi az előzőért, a kisfiam megnyomta az entert. :)) Az én kisfiam 14 hónapos s nekünk volt bébikompunk s napi szinten használtuk is. Muszáj volt, mert egyedül voltam vele s valahogyan le kellett kötnöm, amíg elvégeztem a legfontosabb teendőimet.Ő 9 hónaposan felállt s egy éves kora óta egyedül jár.Egy ideje nem használjuk, mert már nem köti le.
2009. okt. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

10.47

Mennyi idős volt amikor elöszőr beleültetted?Stabilan ült már?

2009. okt. 22. 10:50
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
2. vagyok, délelőtt és délután is másfél órát alszik a babám, 10,5 hónapos.
2009. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Mi bébikompot használtunk 6 hós korától eleinte fél órát de-du utána fokozatosan nyújtva az időt a kislányom nagyon szerette és semmi baja 3 éves múlt.
2009. okt. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
ja és 10 és fél hónaposan elindult egyedül, utolsó voltam.
2009. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!