Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tartanak a fogzási...

Meddig tartanak a fogzási tünetek?

Figyelt kérdés
Lassan már másfél hónapja nem alszunk éjjel, mert jön a foga, két hete kibújt kettő alul. most nődögél, de a helyzet csak rosszabb lett, már nem óránként kelünk hanem negyed vagy félóránként és újra náthás is. Ez még mindig a két alsó fogtól van, vagy jönne a többi (nem látom hogy jönnének)? Mikor múlnak el ezek a panaszok?
2009. okt. 22. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom 2 hétig volt náthás, kijött 3 foga! Most megint -egy hét szünet után-kezdődik a nem alvás éjjel, viszont én látom, hogy 2 foga mindjárt kinn lesz! Szóval nem tudom, hogy meddig tart, bár szerintem készülőben van a gyerkőcöd foga! Olyat is hallottam, hogy valakinek 5 hónaposan jött a rágófoga :O, szóval bármi előfordulhat! Kitartás! Egy szintén éjjel nem alvó anyuka
2009. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi sorstárs :-) de miért kell ennyi fog???? :-)
2009. okt. 22. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!