Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt néztem ki a babámnak...

Ezt néztem ki a babámnak télre. Szerintetek jó lesz?

Figyelt kérdés

[link]

most 80 cmes a fiam 86/92est gondoltam.

Van tapasztalatotok a quellés gyermek ruhákkal kapcsolatban? Szerintetek megéri ezt a terméket megrendelnem? Nektek tetszik?


2009. okt. 22. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó választás! Ha nagyon hideg van, fel tudod melegen öltöztetni, ha kevésbé, akkor csak kabátot adsz rá. Így nagyon ki tudod használni. És az ára is jó!
2009. okt. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Jól néz ki,a minőségét nem tudom így megállapítani(azonban anyukám óvónő,és ő szokott a gyerekeknek innen rendelni-meg volt mindig elégedve).

Én a lányomnak az Intersparban fogok overált venni,jó minőségű és 5000-ből megúszom.Amúgy most van bent az akciós újságban,és láttam sínadrágot is piciknek.

De tetszik ez is,amit kinéztél.

2009. okt. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, a válaszokat. kicsit megnyugodtam, akkor megrendelem! :) elég sokat olvastam, hogy nem megbízható a quelle. és eddig nem mertem megrendelni,pedig nagyont etszik
2009. okt. 22. 09:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2009. okt. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
en megrendeltem es semmigond nincs az overallal!puszika
2009. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ Nektek is!

kedves utolsó válaszoló, megkérdezhetem, hogy a babád hány cm és mekkorát vettél neki? Nem tudom, hogy a 80 cm-es babámnak nem lesz e nagyon nagy a 86/92es méret. köszönöm!

2009. okt. 23. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!