Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet a babámnak?...

Mi baja lehet a babámnak? Egész héten üvölt, nappal még csak csak elvan, de estétől reggelig üvölt. Már egy hete. Kijött az alsó foga, gondoltam ettől nyűgös. De már kint van neki, és máshol még nemjön, néztem.

Figyelt kérdés
Most is üvölt.megetettem,megitattam. Adtam neki Panadolt, Chamomillát. Teljesen kikészültem,itt bőgök.5 honapos.
2009. márc. 9. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet, h a front viseli meg nagyon

nyugodj meg, de ha régóta ez van, vidd el dokihoz, lehet, h fáj a füle, torka ilyesmi. próbáld most megnyugtatni, de előbb te is nyugodj meg

1 percre menj ki a teraszra és szívj friss levegőt, az segít.

2009. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne sírj, fel a fejjel! Az én babám is, miután kijött az 1. foga, ugyanúgy sírt. Én is nézegettem, tapogattam a fogínyét, de nem láttam, hogy jönne a második fogacska... pedig jött! Pár nap múlva már éreztem a foghegyet!

A másik dolog - ma szerintem nyügi nap van, talán az időtől, front lehet, mert a kisfiam egész nap nyüszögött, kiabálva sírdogált és semmit nem aludt! Negyed órája "purcant ki", kíváncsi vagyok, meddig fog aludni.

Lehet, hogy most már azért üvölt a babád, mert álmos.

2009. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Ha üvölt a gyereked, akkor ne a gép előtt ülj, hanem vedd magad mellé az ágyba, öleld meg, bújatok össze. A testi közelséged mindennél jobb számára. Ha fáj neki a fogacskája vagy bármi, akkor is könnyebb elviselni anya ölelésében.
2009. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jön a fogacska párja. Pár nap és az is áttörik és nem lesz gond. Adj neki homeopátiás cucokat. Éjszakára egy viburcol kúpot.
2009. márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk is az előző "rosszidő" alatt. Elmúlt. Nyugi, ha aggódsz vidd orvoshoz, de lehet csak hangulat is....tudom, ez rosszul hangzik most neked....együtt érzek azért nagyon!!!!
2009. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
20.19-es vagyok, köszi a lepontozást, számítottam rá. Próbálhattok jó fejek lenni a kérdezővel, de szerintem inkább szánalmas. Leül a net elé panaszkodni, miközben a kisbabája üvölt. Hát anya az ilyen? Tök mindegy, mennyire sír ő a számítógép előtt. Az a kis ember most szenved, segítséget kér, az anyja meg ahelyett, hogy legalább megölelné, itt írogat. Nekem is volt, hogy akkor is sírt a babám, ha kézben volt, de előbb-utóbb mégiscsak megnyugodott. Ha már nem tud rajta segíteni, legalább a szeretetét érezze az a szerencsétlen kisbaba. Pontozzátok le ezt is.
2009. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok. én az előbb sem pontoztalak le, és most sem foglak, mert igazad van.

csak szerintem nagyon nyersen foglmaztad meg:))

én arra gonolok, h gyorsan idefutott feltenni a kérdést, addig a baba az apukájával van. hátha tudunk neki segíteni.

2009. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
ok, én le is pontozlak"anya az ilyen"-tökéletes szuper mami. Annyi sütnivalód lehetne, hogy elképzeld esetleg édesapja, vagy valaki más próbálja vigasztalni, mialatt édesanyja szusszanásnyi levegőhöz jut, hogy megpróbáljon erőt gyűjteni. És ha nem?! Nem mindenkinek vannak kötélből az idegei. A gyereknek is jobb, ha nem a síró anyukáját látja. Akibe ennyi együttérzés szorult mint beléd, szintén követhet el hibákat....pl amikor a választ megírtad, remélem a gyermekeddel nem úgy fogsz bánni mint egy kiképzőtiszt!
2009. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!