Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményed a következő...

Mi a véleményed a következő játékról?

Figyelt kérdés

[link]


Tetszik, Te megvennéd?

Kicsit drága tudom, de Karácsonyi+szülinapi ajándék is lenne az 1 éves kisfiamnak!


2009. okt. 22. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik!
2009. okt. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk volt hasonló, nagyon szerették a gyerekek.

Hogy drága-e nem tudom, szerintem nem vészes, bár nem tudom, mennyi a bolti ára, de ez itt bontatlan,sztem megéri az árát.


Személyes megjegyzés,ha találsz használtan, azt is nyugodtan megveheted, én többször vettem már nekik használt játékot, ugyanolyan élvezet számukra, neked viszont féláron lenne.

2009. okt. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk pont ugyan ilyen van. Imádta a gyerek. Ennél tanult meg állni. Csak szerintem drága. Miskolcon az Intersparban a gyerekdolgoknál a legfelső polcon 9000 Ft-ért van. Hosszú hónapokig elvolt vele nekem a gyerek. Attól függ milyen idős babának veszed.
2009. okt. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy egy évesnek. Akkor jó döntés.
2009. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!