Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyánláncból létezik bóvli?

Borostyánláncból létezik bóvli?

Figyelt kérdés
Egy ásványboltban vettük az árkádban. Ez is megfelelő? Vagy csak az amit a neten lehet venni? Van akinek bevált a nyaklánc?
2009. okt. 21. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
igen. De az ásványbolti biztos jó. Az nem jó, ami műanyag igazából. Sztem az ásványbolti a bizosabb.
2009. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Sztem csak bóvli létezik!


Bocs, de ezekben hinni...

Ne várj sok javulást!

2009. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Úgy xar ahogy van, mindegy hol veszed. Próbáld ki majd ha mész gyökérkezelésre, hogy rátekered a nyakadra, hátha nem fog fájni. Szegény gyerekek, iszonyat ez az agymosás...
2009. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha a te gyereked is úgy szenvedne ahogy az enyém, hogy óránként felkel, nappal nem tud aludni, és nem tud játszani mert olyan nyűgös, akkor lehet hogy te is mindent megpróbálnál...
2009. okt. 21. 21:17
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Na de pont egy ilyen veszélyes dolgot !?
2009. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Olvass utána, akkor meglátod, hogy elég biztosra csinálják már mostanában.
2009. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem úgy van, hogy mindenki saját maga dönti el, hogy mit használ a gyermekénél?? Ezért lehurrogni a másikat....
2009. okt. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind bóvli és csak egy újabb kábítás a szülőknek hogy mire dobják ki az amúgy is felesleges pénzüket. És akkor még a fulladás veszélyről nem is beszéltünk.....
2009. okt. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is sokat gondolkodtam rajta.azon,hogy hogyan segít,mi van benne ami ilyen hatással van a babákra,ezekre még választ sose kaptam,de tény sok anyukának be vált.én még egyenlőre nem vettem,félek tőle.
2009. okt. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem vettem. de az tény hogy lehet kapni műborostyánt.A borostyán az megkővesedet gyanta. És én már láttam műanyagból készült "borostyánt". Ezért sem merek a netről redelni.
2009. okt. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!