Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás babátoknál milyen...

Ekcémás babátoknál milyen mosóport használtok?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mire lehet érzékeny:( Anyatejes.Arra gondolok,lehet a mosóporra vagy öblítőre.Dreft sensitiv mosóport használok neki és silan sensitiv öblítőt,60fokon mosom a ruháit.3hós baba anyukája.
2009. okt. 21. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy allergia miatt van. Nagyon sok esetben nem derül ki mi okozza az ekcémát. Én persil sensitivet használok coccolino sensitivvel, négy hónaposan jött ki rajta az ekcéma. a doki nem mondta, hogy váltani kéne.
2009. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is persil sensitivet használok, de öblítőt nem szabadna, kérdezz meg bármely bőrgyógyászt! Helyette enyhén ecetes vizet használj, ugyanúgy kiszedi a mosóport, nem lesz ecetszagú a ruha és ez nem egy további vegyszer,mint az öblítő! Mivel anyatejes, biztos tudod,mit nem szabad enned, pl citrusfélék, narancs,mandarin, kiwi, sok csoki és sok tojás, túl sok tehéntej,.... Ja és csak doki által felírt fürdetőkrém a testére, samponokat is kerüld, pormentes környezet. Semmi gabi fürdető, johnson olaj, stb. Marhára irritáló egy ekcémásnak! Ha valami nem egyértelmű, írj nyugodtan! Egy ekcémás anyuka, ekcémás egyéves fiúcskával, aki ezek betartásával már foltmentes:)
2009. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én most olvastam a mosódióról, állítólag ekcémára is jó. Én úgy tudom a szemcsés mosószer sem tesz jót.
2009. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
barátnőm is mosódiót használ, mégis nagyon durva ekcémás a babája..:-(( nem azt mondom, hogy nem használhat, nyilván az ember mindent kipróbál, elhagyja a tejet, citrusféléket, öblítőt, krémeket kipróbál és mégsem használ. Nálunk sajnos ez van. lányom tápszeres, tojást, csokit,citrusféléket nem eszik, próbáltam elhagyni az öblítőt, kenem a bőrgyógyász barátnőm által kapott kencével és semmi..ő ugyanúgy küzd a lánya bőrével sajnos...reménykedünk, hogy kinövik.:-(
2009. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nah,hogy kerűlt ide ez a kérdés?Hisz nem is voltam gépközelbe.. ?:))

Ezt mintha szóról szóra én írtam volna.


A kislányom 3 hónapos és én szintén születése óta a Dreft öblítőt és a Silan sensitivet használtam.

Aztán olyan ekcéma csapta ki de főleg az arcát,h szinte már sebes volt szegénykémnek.


Abőrdoki adott másik fürdetőt,amit használok testápolóként is,és az gyönyörűen leszedte.

Na,de a mosószert és öblítőt elhagytam.

Állítólag az öblítő sok esetben a ludas.


Jelenleg mosódiót használok és sima vízzel öblít a gép.

Eddig minden ok. KOP-KOP-KOP :))

Remélem így is marad!


Minden jót nektek!


Egy 3 hónapos kismaci anyukája

2009. okt. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. okt. 22. 10:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én babámnak a Lenor öblítőtől lett nagyon ronda a bőre. Próbáld ki, hogy nem használsz semmilyen öblítőt!

Én most amway babamosóport használok (ajándékba kaptuk, sajnos nagyon drága, nem tudnám megfizetni), és öblítő helyett pici ecetet öntök a gépbe. Először azt hittem, undorító büdös lesz minden, de nem, egyáltalán nem büdösek a ruhák. Viszont azóta szép a babám bőre.

2009. okt. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!