Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaphatnék tanácsot? Babám 4-hó.

Kaphatnék tanácsot? Babám 4-hó.

Figyelt kérdés
Tápszeresek vagyun,és elkeztem neki adni gyümi és a fözelékeket,de nem hajlandó enni.gyerekorvos mondta hogy a fö étkezés csak fözi legyen.de ha nem lakik jól vele?mit tanácsoltok?
2009. okt. 21. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevés baba szereti a zöldséget, kisfiam hála istennek szeret mindent. Keverd a zöldséget gyümölcsel, majd ha már szépen eszegeti, akkor kevesebb gyümivel add. Hátha így majd eszik a manócska.
2009. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki még utána tápszert! Nem megy ez az egyik napról a másikra, van átmenet. Kinek több, kinek kevesebb! Ha nagyon nem eszi akkor tarts egy hét szünetet és egy hét múlva próbáld újra!
2009. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babám két dolog miatt nem evett: ha lassan kapta a kaját (kanállal), úgyhogy kitágitott cumival már hajlandó volt enni, vagy ha nem volt elég édes egy-egy kaja, akkor pedig belekevertem neki üveges alma-őszibarack keveréket. De ha nem izlik neki, nem tudod úgysem erőltetni.
2009. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fura orvosotok van...hmmm.4 hónaposan főzi a főétkezés????

Még éppen elég,ha 1-2 fajtát,azokból is pár falatot megkóstol/elfogad.

2009. okt. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is kínlódtunk /most 22 hós/ annak idején, 3hó 3 hetesen kapta az első gyümit, de 4 hósan a főzi főétkezésnek tényleg nagyon korai. És igaza van az előttem szólónak, az a lényeg, lakjon jó, ha tápszer, tápszer, semmi gond nincs azzal, ő még nagyon pici!!
2009. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!