Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van, aki reggel fürdeti a babát?

Van, aki reggel fürdeti a babát?

Figyelt kérdés
Mennyi idös? És miért reggel?
2009. okt. 21. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia


Mi akkor szoktuk reggel fürdetni a babát,mikor este nagyon nyűgős,és inkább hagyjuk,hogy evés után elaludjon szegénykém...


Amúgy egy hét múlva lesz 3 hónapos.

2009. okt. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én örülnék, ha reggel tudnám fürdetni, mert apa későn jár haza és van amikor a fürdés és vacsi miatt már nem tudnak együtt lenni. Viszont este szinte követeli a fürdést és nem lehetne elaltatni nélküle. Így marad az esti pancsi. 11,5 hónapos a fiam.
2009. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-án lesz 7 hónapos. Akkor szoktam reggel, ha este nagyon fáradt, hagyom aludni, másnap viszont dokihoz kell menni. Olyankor doki előtt reggel megfürdetem. Ha nincs doki, akkor kimarad 1 fürdés, és este fürdik.
2009. okt. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En a nyaron amikor melegek voltak,akkor altalaban reggel furdettem,mert ejszaka mindig leizzadt nagyon.Nagyon izzados a babam.

8 hos

2009. okt. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom h mindegy mikor fürdik a baba, csak rendszerszerinti legyen. Vagyis, vagy nmindig reggel, vagy mindig esti órákban. Persze egy-egy nyári, izzadós napon, vagy ha összekakilja magát, belefér h a szokásostól kissé eltérjünk. De ez esetben én inkább 2x fürdetném, mint egyx se.

Nekem 6 éves a lányom, mindig este 8kor fürdött. A pici fiam hamarosan 8hetes lesz, ő is beállt szépen az este 8 órára. Édesek ahogy egyik a nagykádban lubickol.,másik meg a piciben:)

2009. okt. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
n az első hetekben reggel fürdettem, mert eset általában már nagyon éhes volt, miután felébredt, rögtön követelte a szopit. Teli hassal meg nem akartam bolygatni, meg általában be is aludt közben :)) az is belejátszott, hogy este a nagyokkal is kellett foglalkozni, így a délelőtt volt a legnyugisabb időszak a fürdésre. Mikor már többet volt fent este, áttértem az esti fürdetésre. Igazság szerint mindegy, hogy mikor fürdik a baba, esti rutint nem csak fürdetéssel lehet kialakítani. Mondjuk, amikor már sokat mozog, leizzad, mászik, jobb este fürdetni, mert jobbat fog aludni tiszta testtel.
2009. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!