Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma egész nap csak alszik a...

Ma egész nap csak alszik a babám. Szerintetek fog akkor éjjel is aludni?

Figyelt kérdés
Tudom tudom.....Örüljek neki,meg ilyenek....De most komolyan....Így mi lesz éjjel? Csak kajálni kel fel,majd rögtön el is alszik...
2009. okt. 21. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány hónapos?

Az enyém már "nagy", naponta kétszer alszik, mindig másfél órát (9:30-11, 15-16:30). Ha a délutáni alvás elcsúszik későbbre, fel szoktam ébreszteni legkésőbb fél 6-kor, különben este itt ugrál a fejünkön.

De amíg pár hónapos volt, és még össze-vissza aludt, akkor sosem ébresztettem fel, de nem is tudott a fejünkön ugrálni, mert csak feküdt :)

2009. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is csinált ilyet. Aludt éjjel, de aztán hajnal 4-kor úgy döntött, hogy kipihente magát, és ébren akar lenni:( Másnap már többet volt fenn.
2009. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első v! 10 hónapos a babám!
2009. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2.5 hónapos a babucim.

Na most a kajcsi után fent maradt,és már a hintájában játszik,meg nevetgél.. Biztos jól kipihente magát... :)

Legalább ő aludt... :) -Mert engem nem nagyon hagyott az éjjel...:)

2009. okt. 21. 16:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaaajj...azt elfelejtettem írni,hogy köszi szépen a válaszokat!!! :)
2009. okt. 21. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:
mikor született? Enyém aug 3.:)
2009. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Július 30-án született a kicsi. :)
2009. okt. 21. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!