Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen testápolót használtok?

Milyen testápolót használtok?

Figyelt kérdés
4 hónapos a lányom és most nagyon száraz lett a bőre.Mivel kenhetem?
2009. okt. 21. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi BABÉ testápolót vettünk a babánknak. Előtte rákentünk már mindenféle olajat, krémet, semmi nem segített, tiszta hámlás volt az egész teste. BABÉ viszont nagyon jó, elég drága, fél liter 3000 ft körül van, viszont fél éve használjuk! Ugyanilyen fürdetőt is vettünk, az szintén 3000 ft körül van, de azt is majdnem fél éve használjuk!
2009. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is rá, már a samponját és fürdetőjét vettem.Azok tényleg jók.
2009. okt. 21. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a gyerekorvost hátha arrafelé is van, de nekünk a citromsavas ápolókrém vált be. Vény nélkül drága, amolyan gyógyszertári kikevert cucc. Nagyon száraz volt a bőrünk, most csodaszép és párszáz forint receptre. (Veszprém)
2009. okt. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megkérdezem.
2009. okt. 21. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Neogranormon,kék kupakos.Újszülött kora óta,a korházban is ez volt.Jócskán túlhordtam,el tudod képzelni,hogy nézett ki a bőre.2 hét alatt rendbehozta.1x kenük/nap fürdés után.
2009. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!