Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Atópiás bőrtípusra milyen...

Atópiás bőrtípusra milyen testápolót ill. fürdetőt használtok?

Figyelt kérdés
16hós a kisfiam
2011. jan. 26. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

Babé-nak van kifejezetten ilyen bőrtípusra való termékcsaládja fürdető, testárpóló stb... nagyon jó!

én még szoktam sima patikai fürdető krémet is venni rá!

2011. jan. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nekünk a babé nem vált be:( Sokat kísérleteztünk, végül maradt nyerőnek a Lipikar Syndet fürdető, és a Lipikar Balzsam hidratálásra.

Ezek nagyon beváltak, már egy éve használjuk, és gyönyörű a bőre, előtte sajnos a létező összes terméket kipróbáltuk, de semmi nem jött be:(

2011. jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 17 hónapos, szintén ekcémás. Rohadt drága minden, úgyhogy én a dokival irattam fel mindig fürdetőt és testápolót is. Sok oldalon írják, az a krém (emolliens) jó az ekcémás bőrre.Mármint a gyógyszertári. Én minden reggel-este kentem vele a megelőzés céljából. Így is néha kijön 1-1 folt. Most hétvégén több, mert 2-2 dl kakaót ivott. :( Krémből kipróbáltuk olyan 2 hónapja a Gabit, bírja a bőre. Amikor 4-5 hónapos volt és sírt a fájdalomtól, rendeltem Excipialt. Először Hydrolotiont, aztán Lipolotiont, az sűrűbb, tovább fejti ki a hatását. De csak 200-250 ml (nem emlékszem) és olyan 2000 Ft környékén van. Már nem emlékszem erre sem pontosan. Addig kentük csak, amíg eltűntek a foltok. Aztán kezdtük használni a gyógyszertárit. Teljesen jó volt és ugyanaz a mennyiség olyan 6-700 Ft.
2011. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindkettő kicsim atópiás.


Csak és kizárólag a gyógyszertári fürdető vált be fürdetőként is és testápolóként is.

Sokfélét próbáltunk, de csak rontottak a helyzeten.

2011. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a héten vettem a lánykámnak (1 éves) Bioderma testápolót . Most 2-t adnak egy áráért, így kb. 4500 Ft volt, de ezért 2 db 500 ml-es kiszerelésű jár, így sokkal olcsóbb mint a Babé. Jónak tűnik és nagyon praktikus hogy pumpás a flakon.


Itt tudod megnézni hogy melyik patikákban kapható:


[link]


Van egy másik akciójuk is, ahol a termékcsalád egy zsírosaab krémje mellé fürdetőt adnak.


Egyébként van egy teljes termékcsaládjuk atópiás bőrre (mind illatanyagmentes):


[link]

2011. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én 14 hónapos kisfiam súlyos ekcémás. Fürdetőt semmilyet nem használunk, mert a gyógyszertáritól is rosszabbodott a bőre.

Testápolóját a bőrgyógyász állította össze, ezt fürdés után kell adni. Ezen kívül az Exxema termékek váltak be, de marha drágák sajnos.

2011. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!