Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves fiú babának mit vesztek...

1 éves fiú babának mit vesztek majd Karácsonyra?

Figyelt kérdés
A fiamnak akkor lesz az első szülinapja is, + Karácsony, és pár hét múlva meg a névnapja. Már kérdezik a mamák, keresztszülők hogy mit vegyenek neki. Ötletek? Linkelhettek is. Köszi!
2009. okt. 21. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
mi is ugyanigy vagyunk,igaz másfél hét késéssel lesz a szülinapja.én az eggyik nagyszülőtől nagy dömpert kértem,a másiktől valami készségfejlesztőt,én telefont veszek neki,persze játékot,meg könyvet.ezeket karácsonyra.szülinapra nem nagyon kérek semmit,inkább apró ajándékok lesznek,sok lufival,labdákkal,tortával,ez neki pont elég.
2009. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiamnak december elején van a születésnapja. Ő kap Siesta cipőt, formabedobos Fisher Price csigát, egy ilyen zenélő valamit, ami olyan mint a zongora, de gumis anyagból van, és a billentyűk helyet kis kezek vannak, amit ha megnyom világít egy kis led, meg lehet változtatni, hogy hogyan szóljon. Ezek biztosak, a többit még nem tudom.
2009. okt. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja persze ezeket nem egyszerre kapja meg, hanem a két ünnepre elosztva.
2009. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem amit én írok ajándékot,minegy,hogy fiú-e v.lány.Nekem lányom van

Most lesz a szülinapja(1 éves)leginkább készségfejlesztő játékot kap.

pl.formabedobót,van többféle pl.:

[link]

[link]

Ill.egy Montessori macit,de ez is lehet másféle,ez Kelj fel Jancsis

[link]

vonatot ilyet:

[link]

Karácsonyraén szeretnék neki valamilyen építő játékot

Pl.ilyen tüskéset.Nekem volt és nagyon szerettem.

[link]

De lehet sima Legoszerű lesz.

+ valamilyen lábbalhajtós járgányt,amit tavasszal majd tud használni

[link]

[link]

Az utóbbi tolható is.

2009. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még azt elfelejtettem,hogy én nem vagyok híve a méregdrága játékoknak( és nem azért mert nem tehetném meg),egyszerűen nem használódik el v. nem is játszanak vele.Ált. használt játékot veszek,nagyon jó állapotban a bolti árnál olcsóbban.

A búgócsigát kifelejtettem,azt is szeretnék majd valmamikorra neki.

2009. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

És ezzel fogjuk feltölteni:

[link]

2009. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is karácsonykor lesz a szülinapja. A nagyszülők kisasztal vesznek neki 2 kisszékkel, persze későbbre. Az apja kérésére vettünk neki 2 csomag szerszámkészletet sisakkal, ami a szekrényben figyel, de fog még kapni valamilyen készségfejlesztőt ennek majd utánnanézek. Hogy a többiektől mit kap nem tudom.
2009. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KÖSZI a sok-sok tippet!!!!!!!!!!
2009. okt. 21. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!