Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vérzek még mindig? Mi...

Miért vérzek még mindig? Mi lesz így?

Figyelt kérdés

Hétfőn voltam a 6hetes control-on,ahol a doki azt mondta, h van még egy kis véralvadék a méhemben, azért vérzek még picit,(tényleg minimális, de épp elég ahoz h tisztaságimon lássam...és szex se lehessen még), írt föl ERGAM cseppeket, ami épp erre való.

De mi van ha nem hat? Akkor csinálnak egészségügyi kaparást? Vagy mi? Mondta a doki h ha 1 hét mulva is vérzek jelentkezzek.

Mi van ha nem múlik el?


2009. okt. 21. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Annak idejen nekem is volt meg egy kis pecsetelö verzes 6 het utan, söt volt mikor eltünt es ujra visszajött, de ha jol emlekszem olyan 2 honaposna mar semmi nem volt. A szexet illetöen meg olyan velemenyt is hallottam, hogy akar a gyermekagy alatt is, de csak ovszerrel. Mar ha van kedved es energiad hozza ;)
2009. okt. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az első baba születése után 7 hétig véreztem, nem is kicsit. Aztán a többi babábal már egyre kevesebb ideig. Nekem azt mondta az orvosom, hogy manapság egyre több nő vérzik sokáig... Szóval ne aggódj, elmúlik mostmár!
2009. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 8 hete szültem, és tegnapig pecsételő, barnás vérzésem volt. Ma reggel pedig megjött:( Szóval nyugi, majd elmúlik neked is, csak lehet, hogy lassabban, ez normális.
2009. okt. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!