Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig vérzek még? Holnap...

Meddig vérzek még? Holnap lesz 8 hete, hogy szültem (császárral). Nem túl erősen ugyan de még mindig vérzek, néha átmegy barnásba de aztán megint vérzek. Van amikor görcsök is kísérik. (szoptatok)

Figyelt kérdés

Dokihoz még nem jutottam vissza kontrollra ezért érdeklődöm itt.

Lehet baj?Vagy egyáltalán mi lehet az oka?


2010. aug. 23. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Igen ,sajnos lehet baj!Pl.a belső varattal,vagy fertőzés!Én is 8 hete szültem császárral!De nekem a doki a lelkemre kötötte,hogy ha 3-4 hétnél tovább tart az élénkpiros vérzés,akkor azonnal menjek!Nekem 3 hétig volt élénkpiros,majd 2 hétig barnáztam!És rá másfél hétre megjött a menstruációm(pedig szoptatok)!Akkor mentem vissza a dokihoz!Szóval szerintem ne várj vele tovább!!!
2010. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem császár után kb. 6 hétig tartott, és 5 hétig sokszor pirosas volt, olykor barnás, olykor rózsaszínes. Akkor van vele gond, ha kellemetlen szagú, ez fertőzésre utalhat, amúgy tarthat ilyen sokáig a kisfokú vérezgetés. Azért biztonságból kérdezd meg az orvosodat is.
2010. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!