Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 hete szültem császárral és...

6 hete szültem császárral és szoptatom a babámat. Ilyenkor már lehet szoliba menni vagy inkább amíg szoptatok nem kéne?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Amíg szoptatsz addig ne menj!Gondolj a babádra!
2008. nov. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én 11 hete szültem császárral. Több orvost m.kérdeztem és szülésznőt a szoli kapcsán. 6 hét elteltével lehet szolizni és a tejtermelést is serkenti a meleg. Én egy héten 1* járok 10percre és szoli után pár órával a tejem is több.
2008. nov. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2008. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Menj nyugodtan, csak a melleid takard le, mert ha megégnek, kellemetlen lehet a szoptatás! Én is így csinálom, mindig letakarom és tényleg tejserkentő hatású. Mellesleg ennyi kikapcsolódás jár nekünk!!!!

Az első válaszadónak üzenem (mármint aki azt mondta, hogy gondolj a babára), hogy a szoliban fekve mindig a babára gondolok, és rengeteg tejem lesz tőle! 7 hónapja szoptatok (igaz most már csak napi 4szer, de 6 hónapos koráig kizárólag szopizott a lányom. Gyönyörű egészséges baba! Úgyhogy kedves kérdező, nyomás a szoliba! ;)

2008. nov. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsónak üzenem,hogy szerencsére nem vagyunk egyformák.
2008. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!