Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindegy, hogy milyen fajta...

Mindegy, hogy milyen fajta almával kezdjük a kóstolást?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy Starking, vagy zöld alma, vagy johntanán? Vagy mindegy? Mindenki használ olyan régi hagyományos üvegreszelőt? Vagy felesleges?
2009. okt. 21. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem sima műanyag reszelőm van.

Az én lányom az édeseb almát szereti pl. starking, de a gyümölcsöl közül inkább a körte, banán, barack ami, jobban bejön neki.

Az almát vagy lereszelem, vagy megpárolom.

2009. okt. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindegy, az én babám mind szerette. (Mondjuk az én kisfiam minden gyümit megeszik.)

De nekem a védőnőm a Jonagoldot javasolta előszörre, mert az eléggé lédús, és először - én úgy tudom - az alma bevezetésénél csak a lereszelt alma levét adod oda egy kanálnyival, aztán emeled, és ha már "megeszi" egy alma felének a levét, akkor adhatod neki a pépet is. Legalábbis mi így csináltuk. (Nekem pont ez az üvegreszelőm volt otthon, könnyebb is használni, de később turmixgépben pépesítettem az almát pl. körtével... gyorsabban kész lettem, csak meghámoztam, beledobáltam, kész.)

2009. okt. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy az alma fajtája. De arra figyelj, hogy ne legyen túl kemény az alma, mert nem tudod úgy lereszelni, hogy ne maradjanak kis darabok benne. Ez meg ugye még fogacskák nélkül kicsit problémás.

Nekem is üvegreszelőm volt itthon, azt használom.

2009. okt. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem üvegreszelőm van, de nem használom, jobb szeretem a botmixert, krémesebb lesz tőle minden. Az én babám csak a golden almát szereti, neki az a legédesebb, a többire fintorog.
2009. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok, bocsi, jonatánt akartam írni jonagold helyett.
2009. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!