Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz, hogy hozzátáplálni csak...

Igaz, hogy hozzátáplálni csak bio gyümölcsökkel, zöldségekkel lehet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 07:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne optimális, de ehhez nem olyan könnyű hozzájutni.
2009. okt. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz.Ha sok pénzed van,akkor vegyél bió gyümölcsöket,de ez nem fontos.Annyi a különbség,hogy a bióban kevesebb lehet a vegyszer,mert nem permetezték.De teljesen vegyszermentes nincs.A földben is van vegyszer,a vetőmag is lehet az,az öntözővíz is vegyszerrel kezelt.És ha kicsit nagyobb lesz a baba,és azt eszik,amit ti,ha akkor nem bió-élelmiszereket esztek,könnyen allergiás lehet,mert az immunrendszere nem szokott hozzá a vegyszerrel kezelt gyümölcsökhöz,stb.
2009. okt. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen,akinek megengedi a pénztárcája persze.

Ha tudod próbáld otthon termesztettel.

Ha pedig venni kell akkor sem lessz gond.

A bio sem mindíg bio......

2009. okt. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

van egy szolas errol a temarol:

bionak napjainkban az a gyumolcs szamit, amit ejjel permeteznek

szoval, szerintem azert nem kell atesni a lo tuloldalara, mert a bionak eladottat sem latjuk ahogy megnott es biztosan nem tudhatunk rola semmit. amugy meg szerintem annyira azert nem is szamit. mindig van valami ideny zoldseg/gyumolcs, amivel hozza lehet taplalni, most pl alma, amit kistermeloktol is be lehet szerezni, nem csal multitol

2009. okt. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

A "bio"-ról már párszor leírtam itt a véleményemet.

Ha akarsz, adj neki "bio"-t, de csak a saját megnyugtatásodra! Azért tudd, hogy a "bio" még véletlenül sem bio!

2009. okt. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem erőltettem a bio-t, mert ha bekerül bölcsibe, ott úgysem bio-t fog kapni, nehogy aztán az legyen a gond, hogy a szervezete hirtelen találkozik egy csomó vegyszerrel, amivel azelőtt nem. Egyébként is nehéz meghúzni a határt, hogy meddig adnád neki a bio-t, mert egész életében ugye nem tudod neki biztosítani.
2009. okt. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mint látod olvasod nincsenek többségben a biósok, én sem . Szerencsémre nagy a telek így tudunk termeszteni néhány alapvető zöldséget, gyümit. Szerintem ha igazán jót akarsz akkor menj vidékebbre és kérdezősködj néniktől, van e eladó gyümölcsük zöldségük. ha meglátják a babád ingyen is utánad dobják csak egy kis mosolygás kell..
2009. okt. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A magyar gyümölcs zöldség majdnem bio. Láttam egy próbaellenőrzést, szinte semmijeny vegyszermaradványt nem találtak, elég sokféle gyümölcsöt zöldséget vizsgáltak.

Ahol találtak, ott minimálisat a héjon. Tehát hámozd meg, ahogy amúgyis tennés az almát körtést stb.

A sárgarépát i shámozd meg, ne csak kapard. Így elég jó minőséget kapsz. A na

2009. okt. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is előnyben kell részesíteni a magyar termékeket!
2009. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek ezekben a bio dolgokban. Nekem az számít bio-nak, amit a saját vagy szüleim kertjéből leszedek. Persze nem mindenkinek van kertje és nem mindenki engedheti meg magának,h. csak bio-t egyen a gyereke, így egyértelműen nem csak azokkal lehet hozzátáplálni.
2009. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!