Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig normális a remegés a...

Meddig normális a remegés a babáknál? Mi az ami már mindenképp bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
a fiamnek egy éves kora körül a szája remegett, a doki vigantolt adott neki újra, mert d vitamin hiányra utalhat a remegés. oka lehet lelki is, pl. fél, vagy testi, hogy fázik, esetleg láz, betegség kísérő tünete
2009. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A fiamnak a felső teste és a feje,mintha megrázná magát.De sokszor csinálja.Nem tudom, hogy a fogzás lehet-e rá ilyen hatással?
2009. okt. 20. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet, akkor pisil.

Nem olyan, mintha megborzongna?

2009. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de igen olyan csak ennyiszer?amikor pelenkáztam egyik nap megint csinálta és nem pisilt.
2009. okt. 20. 21:27
 5/9 Bea24 ***** válasza:
az én 2 hónapos lányom is újabban ezt csinálja, szerintem kirázza a hideg. :)
2009. okt. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen erre én is gondoltam,de egész nap csinálja és nem egyszer:(
2009. okt. 20. 21:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam akkor remegett, amikor sokáig volt a babaülésben. Nagyon sokat bukott, így elég gyakran tettük bele evés után. Amikor elfáradt ebben a testhelyzetben, remegni kezdett, de máskor nem is csinálta. Talán azt érdemes megfigyelni, hogyha változtatsz a helyzetén, akkor abbamarad-e a remegés.
2009. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
megnézem,mert amikor etetem akkor egy idő után kezdi.
2009. okt. 20. 22:06
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is akkor csinálta a fiam, amikor pisilt, és akkor amikor az etetőszékben etetni próbáltam. a doki szerint csak bohóchodik és és akkor intézi az ügyeit, aranyos volt, mert nagyot nevetett az orvos is rajta, de nekünk is d vitamin pótlást javasolt biztos ami biztos alapont és azt is mondta, hogy az első évben ilyen remegések még normálisak, aztán tényleg szépen elnőtte. a legrosszabb nekünk akkor volt, amikor hozzátáplálni kezdtem...
2009. okt. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!