Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol foglalkoznak alvászavaros...

Hol foglalkoznak alvászavaros babákkal?

Figyelt kérdés
Kis fiam 8 hónapos elmúlt és még mindig nem alussza át az éjszakát,de ez nem is lenne gond ha csak egyszer kétszer kelne fel,de fél óránként vagy 10 percenként fent van,és születése óta ezt csinálja,szóval nem a foga miatt van.Meg arra is adok neki mindent (ecsetelő,viborcul,chamomilla,stb...)Már mindent kipróbáltam de semmi nem változtatot.Még az ágyát is áthelyeztük de semmi.,...És ez már így borzasztó.Védőnő azt mondja nevelési bajok (pedig soha nem szoktattam ahoz hogy kikapkodtam éjszaka stb),de ez hülyeség,mert tök kirárasztja magát estére (csomót kúszik,mászik) hulla fáradt amikor eszi az esti tápszert már a cumis üvegen elalszik,de fél óra múlva már fent van és sír,és ez így megy egész este.Hasra fordul a szeme csukva mintha aludna de sír és közbe mintha kúszna.És biztos vagyok benne hogy ennek valami oka van,valamire felébred csak nem tudom hogy mire.De már nagyon ki vagyok.Fél órákat alszik de én még akkor se tudok aludni,mert attól rettegek melyik percbe kezd el megint sírni.....és ez így megy 9 hónapja.Ezt már mindenképp ki kell vizsgáltatnom,csak nem tudom hogy hol.Heim Pál aavás diagnosztikai osztályát felhívtam de ott nem fogadtak azt mondák csak lélegzés zavaros babákkal foglalkoznak.Ki mit tanácsol?Segítsetek.
2009. okt. 20. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Minket elküldtek pszichoterápiára egész családot és felszínre kerültek eddig ki nem mondott dolgok. Még kell menni több alkalommal is és majd fokozatosan fog kiderülni hogy mia baj. Lehet hogy a baba azt érzi hogy nincs minden rendben anya és apa közt és azért feszült és azért nem bír aludni.
2009. okt. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az interneten is tudsz kérdezni szakértőtöl az alvászavarral kapcsolatban:www.alvas.kismamablog.hu

Nagyon sok hasznos tanácsot is olvashatsz ezen az oldalon...

Sok sikert!!

2009. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!

Én pont tegnap jelentkeztem be a Heim Pál kórház alvásambulanciájára,igaz már most 1 hónap múlvai időpontot kaptunk.

Az én fiam 11 hónapos és 6 hónapos kora óta fenn van sokszor.Már írok alvásnaplót és visszaolvasva nagyon durva,amiket művel.

Nem tudom,hogy hol laktok,de ha nem Budapesten,akkor a helyi gyermek kórházban kellene ez ügyben érdeklődnöd.


A kismamablogra én is írtam,hiába más minden gyerek,ugyanazt a be linkelt választ kaptam.(homeós bogyók,és tanítsam meg elaludni egyedül).

Az én fiam 4 hónapig egyedül magától elaludt,úgyhogy nálunk nem ez a probléma.

Most olvastam csak vissza,hogy próbálkoztatok már a Heim Pálba!

Ezen a számom hívd őket,itt adnak időpontot megbeszélésre és benn alvásra is:459-91-00/1249-es mellék

2009. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!