Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Számotokra a baba az első?

Számotokra a baba az első?

Figyelt kérdés

Olyan sok válaszban olvasom, hogy nekem a gyerekem az első...

Hát nekem a párom. Akárhonnan nézem, a párommal tervezem a jövőmet, a gyerekem egyszer csak kirepül és mással tervez.

A lányunk előtt is ő volt a legfontosabb és most is ő az.

Ti ezt hogy látjátok? Légyszi egyedülállók ne írjanak, nekik természetes, hogy a baba az első.


2009. okt. 20. 15:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
75%
nekem a fiam az első. ha tetszik, ha nem. szeretem a páromat, de rászolgált alaposan, h kissé lejjebb kerüljön a létrán. a fiam a mindenem, ő nem bánt meg, tiszta kis lény. lehet, h pár év múlva "utálni" fog, mert nem engedem el ide v oda pl. ahogy én is "utáltam" anyukámat, amikor szigorú volt. de felnőttem, és imádom őt, ahogy gondolom a fiam is fog engem. a szülő és gyermek kapcsolatnál nincs erősebb szerintem.
2009. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
64%

Szia! Hogy érted, hogy első? Úgy, hogy kit szeretsz jobban? Vagy hogy bizonyos helyzetekben kivel töltesz több időt?

Néha én is rábízom picit a nagyszülőkre a babát, hogy a férjemmel kettesben lehessünk, beteszem a járókába, amíg főzök, mert a férjemet meleg vacsorával szeretném várni, tehát ekkor a férjem az első, stb. (és még sorolhatnám) Tehát ilyen szitukban a férjem az első.

Viszont, ha a szeretetemről kérdeznél, akkor a válaszom az lenne, hogy teljesen másképp szeretem őket, de a gyermekem iránti szeretetem, valami megfoghatatlan, csodás érzés, ami szerintem erősebb mindennél. :)

Szerintem ebben az anyai ösztön a ludas. :) És ez kinél kisebb, kinél nagyobb mértékben van jelen.

Minden jót mindenkinek!

2009. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a primitíveket is :) Gondoltam ismételten megtalálnak a szuper anyukák akiknek már eljött a világ vége amióta megszületett a babájuk.

Szeretetre gondoltam amúgy és az egyik válaszoló szépen megfogalmazta ugyanazt amire gondoltam. Jól le is pontozta valamelyik paraszt szegényt.

2009. okt. 22. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!