Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Számotokra a baba az első?

Számotokra a baba az első?

Figyelt kérdés

Olyan sok válaszban olvasom, hogy nekem a gyerekem az első...

Hát nekem a párom. Akárhonnan nézem, a párommal tervezem a jövőmet, a gyerekem egyszer csak kirepül és mással tervez.

A lányunk előtt is ő volt a legfontosabb és most is ő az.

Ti ezt hogy látjátok? Légyszi egyedülállók ne írjanak, nekik természetes, hogy a baba az első.


2009. okt. 20. 15:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a kettőt nem lehet összehasonlítani. Mindkét szeretet más, én így látom. A gyermekem hús a húsomból, vér a véremből, a férjem ugyebár nem:)
2009. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Férfit kaphatsz bárhol bármikor... de gyereket nem.. Gyerekem fontosabb mindennél..
2009. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Imádom a párom, nélküle nem lenne gyermekem, de a kislányom az első, Ő belőlem van.
2009. okt. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk a férjemnek és nekem is a gyerek az első.

Persze mi is fontosak vagyunk egymásnak, de ő a legfontosabb hiszen ő a szerelmünk gyümölcse és 9 hónapot vártunk rá!

2009. okt. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nálunk a párom is éppen úgy gondolja mint én. Nem tudom, de talán tényleg nem lehet összehasonlítani.
2009. okt. 20. 15:25
 6/23 A kérdező kommentje:
Férfit meg nem akarok kapni bármikor, nekem egy kell.
2009. okt. 20. 15:26
 7/23 anonim ***** válasza:
35%
Milyen anya vagy te?? Minek neked akkor gyerek egyáltalán?
2009. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

Ez így nem jó megfogalmazás, hogy első. Én azt mondom, hogy a gyerekem, a gyereknevelés, semmiféle képpen nem mehet a házasságom rovására. Soha nem esnék abba a hibába amibe a legtöbb nő, hogy miután megvan a gyerek, a férjet átminősíti apába, és APÁnak szólítja. Ez borzasztó.

De mindezektől függetlenül a gyerekem sem másodlagos.

2009. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%

Igaza van az utolsónak, nagyon sok házasság ezért megy tönkre.

Én úgy teszek mint a gyerek elött amikor még terhes se voltam. Nem akarom elveszíteni a férjemet. A babát pedig imádjuk hiszen mi csináltuk. Szeretem mindkettőjüket.

Lehet hogy én gondolkozom így, de a férj is számít nem csak a gyerek.

2009. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
34%

Még annyival ki egészíteném, hogy a férjedre mindíg számíthatsz de a gyerekre nem nagyon ha már ő is felnőtt lesz és kirepül a családból.

Ezért fontos az ésszerű gondolkodás és nem a fanatikus gyerek mizéria mert az csak viszályt szít a párod és közted.

És az nem ér annyit hogy elveszítsd a férjed.

2009. okt. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!