Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valakinek az összes gyermeke az évnek nagyjából ugyanabban a szakában születik?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nekem egyenlőre csak egy kislányom van,most 5 hós.Májusban született,és annyira jó volt így mind a terhesség mind a szülés májusban,hogy azon gondolkodtam, el sem tudnám képzelni,hogy mondjuk a következő baba télen szülessen.

Nyilván lehet hogy nem tudjuk rögtön összehozni a akövetkező(ke)t,de ha mégis, akkro szerintetek jó ha mondjuk az összes gyermek nagyjából május-június hónapokban születne?

Tudom,másnak kisebb problémája is nagyobb ennél,de engem egyszerűen csak érdekelnének az előnyei ennek és a hátrányai, illetve a véleményetek.

Pl akiknél sikerlt a tervezettek szerint a tesők érkezése ők hogyan tervezték?


2009. okt. 20. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Én áprilisban szültem és Én sem tudom elképzelni másképp :) Legalábbis abból a szempontból, hogy nem szenvedtem végig a nyári meleget...stb. Na azt nem birnám. :)
2009. okt. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, a válaszok engem is érdekelnek, én is májusban szültem, és ha választhatnék, ugyan így szeretnék.
2009. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szinten majusban szultem,de gondolkodom az oszon kovetkezonek,mert szegeny babam nagyon szenvedett a nyari melegben...
2009. okt. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az egyik gyerekem téli, a másik tavaszi. A télivel azért volt jó, mert mire kóstolgathatott gümölcsöket főzelékeket a piac roskadásig volt friss áruval. Nekem semmi problémám nem volt a meleggel a terhességem alatt. Ami nekem nehezen ment, az a téli hathetes "szobafogság", és csak utána a levegőzés.

A tavaszi azért volt jó, mert mire jó idő lett, már nagyokat csavaroghattunk, viszont mostanában kezdem kóstoltatni, és a piacon mindig ugyanazokat találom...Szóval nekem bejött ez is, az is.

2009. okt. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én babám decemberi, a testvérét is télre "lőttük be", remélem össze is fog jönni. Jó lenne legkésőbb márciusig teherbe esni.

Azért szeretném, hogy a testvér téli legyen, mert akkor úgyis be van zárkózva az ember az időjárás miatt. Ha nyáron szülnék, szegény első babánkkal nem tudnék menni sétálni 1-2 hétig. Télen észre se fogja venni, hogy be vagyunk zárva, amíg itthon vagyunk a testvérével.

2009. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Naa, úgy látom nem vagyok ezzel egyedül... :-))

Külön köszönet az eddigi utolsó válaszolónak a leírtakért.

Megmondom őszintén mi már az elsőt is szándékosan terveztük április-májusra.Félnék hogy télen megfázik az a csöppség.

2009. okt. 20. 14:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia, nekem az első 2008. jannuár végén született, a második meg most januárban születik :-)

A harmadikat is januárra tervezzük.


Mellesleg mi négyen vagyunk testvérek ketten januárban, ketten meg februárban születtek :-)

2009. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom okt.végén született.Hasonlóan csinálnám most is ,ha lenne még 1 gyerekünk(nem lesz),olyan júl-októberig vmikor szülnék.Én télen nem szerettem volna nagy pocakkal lenni,az olyan macerás.
2009. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szintén májusban szültem,tökéletes időzités.A páromnak 4-gyerekéből 3 májusi,abból kettő ugyanazon a napon született :-)
2009. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!