Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mennyit van el egyedül,...

Kinek mennyit van el egyedül, játszva a 7 hónapos babája?

Figyelt kérdés
Nyugtassatok meg nem lesz ez mindig így ,de már lassan pisilni sem tudok menni mert nincs el egyedül vagy csak néha akad olyan pillanat, de az nagyon kevés.Valaki azt mondta nekünk kell megtanítani őket,hogy egyedül is el legyenek,de hogyan?Hadjam üvölteni amíg megszokja,hogy egymás nélkül is kell lennünk néha?Esetleg, ha valakinek lenne tanácsa mit csináljak? vagy ti hogyan oldjátok meg, akkor megköszönném.Pedig már játszó sarok is van, de ha leülünk játszani nagyon nem tudunk, mert már mászik rám és nem a játék érdekli
2009. okt. 20. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Megnyugtatalak az én lányom is ilyen és ( már van egy nagyobb fiam), nem lesz mindig így.

Legalábbis remélem, bár én ilyen voltam:-))

2009. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém sincs el egyedül, bár még csak 5 hónapos.

De az összes barátnőmnek szinte z volt a gondja. Amikor meg már jártak, még a wc-re sem mehettek egyedül :-S

Ha ott voltam, én sem....

2009. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell megtanítanod! :) Az enyém is ilyen volt. Ha már magától közlekedik elmúlik ez az időszak.Még 1-2 hónap. Szerintem ne sírattasd meg.
2009. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 6 hónapos korában volt ilyen, aztán elmentünk nyaralni augusztusban. Féltem is, hogy mi lesz, sok időt együtt van apukájával, majd nem bírok itthon vele. S láss csodát, onnantól kezdve, remekül el van egymaga. Akár 1 órát is eljátszott a játszószőnyegén, vagy a kiságyban forgolódott. Most 8 hónapos lesz, már mászik ezerrel. Most is el van huzamosabb ideig is egymaga, ha megunta, akkor mászik utánam. Akár a fürdőbe, akár a WC-be, vagy a konyhára.
2009. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!