Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Overál vagy kiskabát?

Overál vagy kiskabát?

Figyelt kérdés
Hamarosan ültethetem kislányomat a babakocsiban. Az overál vagy a kiskabát lenne neki kényelmesebb séta közben?
2009. okt. 20. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem megy önállóan,szerintem overall.
2009. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Az enyém 11 hónapos de már megy, ezért mindkettőt vettem.Az overall jó lesz majd hóban is szánkózni stb.A kiskabát ha megyünk valahová ahová csinosabban kell öltözni...Szerintem mindkettő kényelmes nekik.
2009. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
5,5 hónapos. Nekünk csak overál van, de olyan vastagnak tűnik...nem tudom, ülni tud-e majd benne. Ezért gondoltam, hogy veszek neki kabátot, de feleslegesen nem adnék ki pénzt rá.
2009. okt. 20. 12:03
 4/9 anonim ***** válasza:

e overalt vettem, de szegeny gyerek olyan, mint egy nagy X benne,ugyhogy nem fogom hasznalni, vastag thermo-egybereszes, meg kabat, felé, nadrag meg harisnya ala.

8 hós bebim, nem maszkal, de meitaiozok, vagy kiveszem a kocsibol

2009. okt. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9 hónapos,ha kocsival megyünk valahová,overallt kap,mert még nem megy,és mivel nem mozog fázhat egy idő után,persze még nem öltöztetem alá.azt majd - fokokban.Ha autóval megyünk csak kabátot kap,és harisnya,nadrág,pulcsi,sapka.oda az elég.
2009. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
overál
2009. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
overál. Szerintem egy overálba is csini a baba, ráadásul ez a legpraktikusabb szerintem. Nemcsak behemót vastag overálokat lehet kapni. Az én lányom hét hónapos, klasszul tud ülni az overáljában a babakocsiban. Ráadásul mivel lábfeje is van az overálnak, még arra sincs gondom, hogy felcsúszik, cipő stb.
2009. okt. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az enyém 4,5 hós.

Lassan feljebb állíthatom a háttámlát (jó lassan) én is, de csakis overallt kap!

Még túl kicsi, nem mozog, nagyon könnyen megfázik.

Autóban, hordozóba kiskabát, harisnya és naci is elég, meg egy pléd rá. .

2009. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Overál. Nekünk is az volt tavaly, szintén ennyi idős volt a lányom. Simán ült az overálban. Jobb, mint a kiskabát, mert ebből nincs ki a dereka. Én kiskabátot arra vettem, ha mentünk valahova kocsival, vendégségbe, bevásárolni. De levegőzéshez, sétához, csak az overált használtunk.
2009. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!