Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak a babája is forgolódik...

Másnak a babája is forgolódik és rugdos egész éjszaka?

Figyelt kérdés
17 hónapos kislányomat most raktuk be a mi ágyunkba, mert hosszú órákat fenn volt éjszaka és ez látszott beválni eddig. :) De már 2 éjszaka hajnaltól kb. 2-3 órán át folyamatosan forog (ezáltal nem lehet betakarni), rugdossa a falat, lefejeli, engem rugdos stb. Tehát egy percre nem áll meg. Másnál is van így? Mi lehet a gond? A hőmérséklettel azért nem hinném, hogy baja van, mert akkor is rugdos, ha betakarom és akkor is, ha nem. Ezáltal többször át is ázott a pelusa....
2009. okt. 20. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én babám 7 hónapos, kezdetektől fogva külön alszik, 4 hónapos kora óta forog, azóta akármikor benézek a szobájába, állandóan forgolódik, helyet változtat éjszaka. Ettől függetlenül 12 órát alszik egyben, nem ébred fel. Szerintem ez normális ilyen korban még, de a leírásod alapján ez 17 hónapos korára sem fog megváltozni. Olvastam már olyat, hogy akinek épp megtanult állni a babája, éjszaka felállt álmában. :)

De egyébként szerintem nem túl jó megoldás magatok közé venni, mondjuk ez már egy másik téma.

2009. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Sajnos amikor heteket nem alszunk és már mindent kipróbáltunk és a magunk közöt alvás tűnik a bevállónak, akkor nem tudok mit tenni. Ezek szerint remélhetőleg nálatok még nem volt sűrűn olyan, hogy éjszaka több órát ébren van a gyerek. Nálunk sajnos volt nem is egy ilyen időszaka és már nagyon-nagyon fáradtak vagyunk. És ha semmi nem válik be, csak ez, akkor bizony az ember kompromisszumot köt. Persze azt én is remélem, hogy több éves korában már nem fog a mi ágyunkban aludni.
2009. okt. 20. 12:49
 3/4 anonim válasza:
Megszeretném kérdezni hogy hogy alakult a kicsi alvásra?
2019. máj. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálunk is aktuális, 16 hónapos a fiam, de borzasztó amit álmában művel kb egy hete. Forgolódik, rúgkapál.... Nem tudom miért lehet, de hallani is szörnyű,ahogy rugdossa az ágyrácsot, ha mellettem alszik akkor engem, vagy a falat... Azt hittem itt választ találok, de hát nem így lett sajnos.
2019. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!