Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre Cardin Ps 692 (baby...

Pierre Cardin Ps 692 (baby point v3, mert ugye egyformák) vagy Graco Quattro Tour Deluxe? Szerintetek melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk Graco van. Amikor babakocsikat nézegettünk a Pierre Cardin is szóbajött. Viszont a Graco kocsik stapabítóbbnak, komolyabbnak tűntek számunkra, így ilyet nézegttünk utána.

Szeretem, mert sokrétű, jól ki lehet használni, több extra tartozéka is van. Könnyen tisztítható, könnyű kezelni is.

Esetleg hátránya, hogy lapra csukható, nem mindegyik csomagtartóba fér be. Nálunk ez a kombi autónk miatt nem volt gond.

Szeretem a hordozóját, mert isofix-es és nagyon egyszerű a használata ezáltal. Monduk önmagában is van súlya a hordozónak, gyerekkel együtt meg pláne, így cipelgetni nem éppen leányálom.

Én nem bántam meg, ezt választottam, amíg a babánknak kocsira lesz szüksége, ez kitart, mert sportkocsira alakítható.

2009. okt. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is Graconk van.Nagyon szeretjük! Csak ajánlani tudom.
2009. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk PC PS 692-esünk van.

Őszintén szólva én nem nagyon szeretem.

Az első kerekei bolygósak, és picik.

Ez azért nem jó, mert pl: amikor letolom a járdáról, az úttestre, azok keresztbe fordulnak, és már ezerszer volt olyan, hogy majd' kiborult a kocsiból a gyerek, mert annyira vitte a lendület tovább a kocsit.

Persze ez kiküszöbölhető, ha megemeled a kocsi elejét, és csak a hátsó kereket "ugratod" le a padkáról.


Én azért vettem ezt, mert azt mondták, hogy könnyű.

Első emeltről kell fel-le cipelnem, de azt nem vettem figyelembe, hogy a gyerek viszont egyre nehezebb.

Hát már nem bírom el. :-))))


Inkább valami egyszerűbb, nem variálható kocsit kellett volna vennem.


Annyira nem strapabíró, és stabil, mint amire én gondoltam, mikor megvettük.

Ha van tárolód, ahol tarthatod a kocsit, akkor inkább szerintem valami masszívabb kocsit vegyél.


A másik kocsit nem ismerem.

Mármint a Gracot.

2009. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2009. okt. 21. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!