Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megfázott a baba, kiviszite...

Ha megfázott a baba, kiviszitek sétálni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nem lázas, akkor rövidebb időre igen.
2009. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire fázott meg. Ha van hőem. vagy láz, vagy ha 2óránként szívni kell az orrát, akkor nem, egyébként igyen, de max 2x fél órára!
2009. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Enyém most náthás. Első nap mikor folyt az orra nem vittem ki mert fújt a szél, azt szépen nézett volna ki. De elég nehezen viselte a bezártságot. Második naptól viszem délelőtt 1 óra, délotán 1 óra, abból délután játszhat, futkoshat.
2009. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lázas akkor igen.
2009. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lázas a babám még nem volt, náthás már kétszer (most 11 hónapos és akkor náthás, amikor sok foga jön egyszerre). Én ilyenkor is kivittem, mert egyrészt nagyon nyűgös volt, ha egész nap bent voltunk a lakásban, másrészt úgy vettem észre, hogy sokkal kevésbé folyik az orra egy kis levegőzés után.
2009. okt. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!