Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak neki? Még csak...

Mit adjak neki? Még csak 4,5-hónapos. Ti mit adnátok?

Figyelt kérdés
4,5-Hónapos a fiam.Nagyon szeretném mindennel eteni persze anyatej mellet.Már adtam neki répát,paradicsom pürét.De nehéz mert még nem űl.Kitámasztva etetem de azért megoldom.Tehát miket adjak neki?????????És mennyit??????És Ti,hogyan etetnétek?????Nem koraimég az etetö szék?????
2009. okt. 19. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem csak az etetőszék korai, a papdicsompüré is. kagylós dönthető székbe sem bizti, h be kellene még tenned. ezekkel etetheted ha akarod:

[link]

2009. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen pici babát nem szabad kitámasztani, ültetni, mert gerincferdülést kap.

Ebben a korban az anyatej még elegendő neki, de ha mindenképp adni akarsz neki mást is, kezd almával!

2009. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van elég tejed, én várnék 6 hónapig. Mi is akkor kezdtük, semmigond vele, mindent megeszik.Etetőszéket vehetsz neki, de dönthető legyen. Adhatsz neki almát, barackot, körtét, meggyet, burgonya, sütőtök, cékla,
2009. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Én pihenő székben kezdtem etetni és gyümivel. A paradicsompüré szerintem is korai még.

Én bébiételt adtam neki gyümölcsöset. Pár kanállal. És nem minden nap.

2009. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan adhatsz neki paradicsomot is,és ebben a korban már kell neki adni lisztes ételeket is.Tehát a főzelékeket behabarni,a gyümölcsbe kekszet stb.Természetesen csak apránként,fokozatosan.
2009. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapig csak anyatej, ha lehet még tovább is. Lisztet ne adj, ha sűríteni akarsz, ezer módon teheted csak ne a fehér liszttel. Szerintem.
2009. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Pihenőszékbe etetheted ha mindenképp akarod.
2009. okt. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Mi is pihenőszékben vagy hordozóban etettük, 5 hónaposan vettünk etetőszéket és azóta ott etetem. Imádja. Én is adtam neki ilyen korban paradicsompürét,spenót, burgonya, rizs stb.

2009. okt. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!