Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kilsányom tizenegy hónapos és...

Kilsányom tizenegy hónapos és már kapaszkodva lépeget, vegyek neki cipőt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy már kell neki az a drága ami tartja a bokát (mondjuk SZalay, vagy Szieszta), vagy elég neki a kocsicipő? Itthon még elvan mezitlább, meg a fűben is ellépeget, de a városban mégsem járhat mezitláb, nem? Nem tudok dönteni...
2008. jún. 25. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mindenképpen vennék a helyedben, mégha csak kapaszkodva tud is megtenni pár lépést, hiszen egyik napról a másikra is rengeteget tudnak fejlődni és egyre nagyobb távot megtenni. Nagyon fontos az első perctől kemény kérges bokarészű kiscipőt használni, ami klasszul tartja a bokájukat, jól szellőzik stb. pl. lúdtalpat és nagyon sok más későbbi mozgásszervi elváltozást tudunk megelőzni jó kiscipővel.

Tudom, hogy iszonyat drágák, de én a jó cipőre igazán nem sajnálnám a pénzt, bár lehet, hogy ez nálam már szakmai ártalom! :-)

3 hónapos baba gyógytornász anyukája:-)

2008. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!