Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alma után mi legyen a következ...

Alma után mi legyen a következő a kóstoltatásban? Írjátok le, ti hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

1. alma, 2. barack, 3. körte, 4. sütőtök, 5. répa, 6. banán, 7. krumpli, 8. rizs, 9. husi.

(puskáztam a füzetünkből)

Amikor már ette az almát, utána összekevertem a barackkal, aztán tovább a többit. Mindig kevertem 2 dolgot, pl alma-banán, répa-krumpli, alma-krumpli, stb.

2009. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
barack volt akkor és alma után rögtön azt majd kevertem én is répa majd krumpli és azok változatai keverései és aztán sokáig csak ezt a négyet kapta(tápszeres és 4 hósan kezdtük)aztán banán szilva körte és a többi mindig kevertem mindent mindennel aztán bele husit és mindig azt ami szezon most sütőtök lassan gesztenye is aztán húsleves és zöldségleves főzőlével épp amit már ehet...Én nem tartok be pontosan időre mindent csak kb-ra most 6 és fél hós
2009. okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én almalé aztán sütőtöklé őszi lé így jött sorba! Aztán alma reszelék! Bejött neki:)!
2009. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk így volt: 1. alma 2.barack 3. krumpli 4. sárgarépa 5. sütőtök 6. cékla 7. banán 8. cukkini 9. csirkemell 10. körte
2009. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, a krumpli és a répa között még volt rizs!
2009. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!