Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes a babám, anyatejes és...

1 hetes a babám, anyatejes és csak napi egyszer kakil. Miért?

Figyelt kérdés
36 hétre született a kislányom.Szoptatom,de sokszor nem vagyok benne biztos,hogy eleget evett.Lehet hogy keveset szopik és emiatt nem kakil?Bár látom rajta,hogy erőlködik,de nem jön a kaki.Kamillatea cukorral jó lehet?Vagy a napi egy kaki jónak számít?
2009. okt. 19. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejes babábál teljesen normális. Neekm az első gyerek minden szopi után kakilt, a kicsi naponta egyszer, de volt, hogy csak egy héten egyszer. Én cukros teákkal nem terhelném a pocakját semmiképpen sem. Ha nem nyűgös, nem sír, ne csinálj semmit. Védőnőd mit mond?
2009. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Neekem pl. pont azt mondta a védőnőm, hogy mindent felhasznál a szervezete, ezért a ritkább széklet. Ha keveset szopna, és éhezne, a kutacsa be lenne esve, a kakija intenzív zöld színű lenne, és sírna csak sírna. Ne idegeskedj, csak figyeld, hogy mi történik.
2009. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Védőnő szerint ok,bár lehetne több kaki.Úgy hallottam anyatejes babák napi többször kakilnak.Sima kamillatea?Cukor nélkül?
2009. okt. 19. 14:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a második válaszolónak is.Kaki színe rendben,alapban nyugis baba,kutacs rendben.Akkor lehet nem is éhezik.Csak így első babásként tele vagyok aggodalommal:)
2009. okt. 19. 14:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd békén. És örülj, hogy kezdő pelenkázóként nem úsztok a kakiban:) És persze ez is tök változó dolog.
2009. okt. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, és ne adj a babádnak teát. Én legalábbis nem adnék. Ha egy két hét eltelik, és úgy látod, hogy harcol a baba a kakival, akkor kellene elgondolkodni, hogy mivel tudnál neki segíteni. Mégcsak egy hete született, olyan kis csöpp, semmi másra nincs szüksége csak anyatejre, meg a nyugodt anyukájára :)
2009. okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lányom kezdetektől fogva 1x kakil egy nap(max.2x).Teljesen normális.
2009. okt. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!