Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csoda történt? Nem tudok...

Csoda történt? Nem tudok rájönni mi a titka, hogy egyszer így egyszer úgy:-)? Anyatejes baba

Figyelt kérdés
6 hós babám eddig nappal 40 percnél többet nem aludt.most már több mint 2 órája alszik.(tegnapelőtt is).
2010. aug. 4. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
nálunk is változó, az én fiam 11 hónapos.napközben egyszer alszik, egyik nap három órát,másnap egyet.szerintem múlik az időn, és hogy mennyire fárad ki.
2010. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem 3 hónapos, mindig úgy alszik, hogy de:30perc ebéd után 2,5-3 óra délután még egyszer vagy kétszer 30perc. Ma leraktam 10:30-kor és azóta alszik :-o, kiváncsi leszek a délután majd, hogy alakul, az ilyen nagyon nagy változásokat nem nagyon szeretem, de hát Ő a főnök, felébreszteni nem fogom. Ja amúgy lehet az idő miatt, szerintem. De ahogy cseperednek, úgy formálódnak. Egyik nap ilyen a másik olyan :)
2010. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 6,5 hós, mindig csak fél órákat alszik. Viszont ha front van, akkor aluszékonyabb, és ilyenkor örülök, hogy sikerül 1,5-2 órát is aludnia. De aztán visszaáll minden a régi kerékvágásba. Pedig rengeteget mozog, kúszik-mászik, ül, próbál felállni, mégse fárad el.
2010. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kelemenkelo ***** válasza:
az én kislányom 16 hos koráig nap 3szor 20 percet aludt.azota és most is napi egyszer és 1,5 -2 de van hogy 3 orát is alszik.most 22 hos.
2010. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém 3 hónapos és ő se valami aluszékony! Napközben általában max. 1-2 óra összesen, sőt még éjjel sincs 8 óránk összesen!

Most meg 11 óta mint a tej úgy alszik! IMÁDOM AZ ILYEN FRONTOKAT!!!:-)))

2010. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Folyamatosan változik az alvási szokásuk...
2010. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen csoda!!! nálunk havonta 1x, ha van ilyen, különben ő is csak 3x20 percet alszik!
2010. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!