Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós lányomat hogyan szoktass...

7 hós lányomat hogyan szoktassam hozzá a járókához?

Figyelt kérdés
Hiába van telepakolva játékkal üvölt a járókában, mit tegyek teljesen kivagyok már az örökös hisztitől semmit nem tudok csinálni a kicsitől ha ébren van, az egész ház tiszta kupi. Adjatok tippeket!!
2009. okt. 19. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia


Mi kiköltöztünk játszószőnyegestül a földre a járókát éppen tegnap este beszélgettük a férjemmel, hogy száműzzük csak a helyet foglalja. A földön jól érzi magát nincsenek rácsok és lát minden felé:-)

2009. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én ugyanebben a cipőben járok, ő is 7 hónapos. Hiába rakok bele bármit csak egy rövid ideig van el benne. Bocs hogy nem a kérdésre válaszoltam.
2009. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha utálja, akkor utálja. tedd le habtapira, v szőnyegre, és ott jobban ellesz:)
2009. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs el benne 7 hónapos lányom. Van aki azt mondja, hogy csak először üvölt benne aztán megszokja hogy délelőtt főzés van meg ilyenek. Én inkább a kompba teszem,mostanában gyakorlatilag csak arra van a járóka, hogy legyen mibe belesüllyeszteni a kacatokat. Esetleg próbáld meg mindig egy kicsit tovább bent hagyni, hátha megszokja.
2009. okt. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok de tegnap előtt vettük a járókát, mert eddig a nappaliban volt játszószőnyegen, az egész nappali tele volt játékokkal meg soha nem mertem egyedül hagyni mert mindenhová bemászott. Soha nem volt a szőnyegen csak a hideg parketta izgatta, hatalmas a szőnyeg kb 1 m2 a parketta de mindig ott volt. Állandóan azzal szórakoztam, hogy visszaraktam a szőnyegre
2009. okt. 19. 14:02
 6/7 anonim ***** válasza:

az én fiamnak nem volt, s nem is lesz járókája. Egész nap a nappaliban van, sokszor a parkettán. Biztos sokat kell rá figyelni, meg tényleg kupi van, de az életkor ezzel jár!

4 gyerekes anyuka

2009. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha most kapta a járókát, akkor sok reményt már ne fűzz hozzá, hogy bele tudod szoktatni. A lányom 2 hónaposan kapta, mégis utálta, ő is inkább cirkált a lakásban. Hagyd, hogy menjen szabadon a lakásban. Ez elég nehéz időszak lesz, mert mindent felfedeznek, kicsit jobban kell figyelni és biztonságosabbá tenni a lakást és kész. Ha lemászik a szőnyegről, akkor sem lesz semmi baja, nálunk nem parketta van, hanem járólap, az még hidegebb, kicsit jobban felöltöztettem és kész, mehetett amerre látott így nem volt sírás, üvöltés.
2009. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!