Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam 7 hónapos...

Hogyan szoktassam 7 hónapos mászni tanuló kisfiam a járókához?

Figyelt kérdés
Ha beleteszem odít, de tudom hogy csak hisztizik, mert már minden létező problémáját megoldottam. Viszont nagyon nezéz hallgatni ahogy sír. Mit tegyek? Haggyam sírni? Fél óra után sem adja fel. Hogy tovább...
2009. szept. 28. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem szereti ne eroltesd.En nem fogom jarokaba tenni alitolag nem jo a baba gerincenek stb.A jaroka a mamak kenyelmire jo.Ha tud maszni szerintem hagyad maszkalni.
2009. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

nemtudom mi köze a járókának a gerinchez...

ha nagyon nem szereti,ne erőltesd, de megpróbálhatod úgy, hogy te is ott vagy mellete, amíg nem látod úgy ,hogy kicsit jobban érzi magát benne.

2009. szept. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Eddig úgy volt csak egyre veszélyesebb dolgokra mászik fel, magára rántja a könyvet, fiókot...stb. Jó lenne legalább nyugodtan megfőzni! Most is itt ül az ölemben, mert nem merem már hagyni hogy másszon. Más gyereke miért nem ordít ha bele van téve?
2009. szept. 28. 17:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!!

kisfiunk 6,5 hónaposan kezdett el mászni, fel is állt egyből. ez volt, ami nálatok is. beletettem a járókába, de nem akart maradni, nem erőltettem, gondoltam előbb elkezd járni, ha magától próbálkozhat. volt sok harci sérülés, meg minden, de a múlt héten megvoltak az első lépések, ma pedig felállt és elkezdett menni!!!!! :D

szóval, türelem!! tudom, hogy nehéz, tapasztaltam, de hátha veletek is így lesz.

ági

2009. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen már nagyon nehezen szokná meg a bezártságot. Ha eddig szabadon volt, akkor szerintem hagyd. Persze, biztosan lesz egy-két harci sérülése, de az akkor is megtörténhet, ha járókában lenne és csak rövid időre vennéd ki. Nekünk nem volt járókánk és nem is hiányzott. A kislányom 7 hónaposan felállt, 2 hétre rá kezdett mászni. Kicsit feljebb tettem a szekrényeken a rá veszélyes dolgokat és övé volt a terep. Ha mégis szeretnéd kicsit elzárni, akkor próbálj lerekeszteni számára egy nagyobb helyet, ami az ő saját terepe lehet.
2009. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de azt kell, hogy mondjam : sehogy :) Egészséges mászni tudó gyerek nem tűri meg a járókát maga körül, max 10 percig.
2009. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom sem volt el benne soáig régebben max 20 percre, aztán 8 hónaposan egy percre sem, mert ha nem látott, egyből sírt. Akkor a szeparációs szorongás volt, akkor azt hitte, ha nem lát, akkr eltűntem, úgyhogy nem kínoztam. Most már 11 hónapo, próbálgatom szoktatgatni, hogy egy kis ideig legyen el bent, csak pár percre. Először reklamál, aztán hamar abbahagyja, és eljátszik egy rövid ideig. Én még az etetőszékben próbáltam, ott tovább elvolt.
2009. okt. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
mi 3 hónapos kora körül vettünk járókát, amikor még csak forogni tudott. azóta is benne van, igaz már kevesebbet, mert már szalad.(13 hónapos) most már nehezebb betenni, de ha főzők ott vagyok mellette lát, akkor eljátszik.. lehet, hogy már nem fog menni... :( sok sikert!
2009. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is 7 hónapos a babám, szintén üvölt a járókában, mivel már mászik, kicsi neki az a hely. Biztos, hogy későn kezdtük el rászoktatni, és már nem is fog sikerülni. Próbálkozni és is szoktam, főleg amikor felmosok, de azt az időt is végig üvölti.

2009. okt. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam most hét hónapos ugyanazt csinálja mint a tiéd mindenfele mászik ha nem rakom a járókába ,de én már 3 hónaposan bele raktam és nagyon szeret ott lenni.igaz ha nem lát elkkezd ordítani,kiabálni utánnam de akkor viszem magammal a szobába a kiságyba.
2009. okt. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!