Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam 7 hónapos...

Hogyan szoktassam 7 hónapos mászni tanuló kisfiam a járókához?

Figyelt kérdés
Ha beleteszem odít, de tudom hogy csak hisztizik, mert már minden létező problémáját megoldottam. Viszont nagyon nezéz hallgatni ahogy sír. Mit tegyek? Haggyam sírni? Fél óra után sem adja fel. Hogy tovább...
2009. szept. 28. 16:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen fogadta a lányom a járókát, de muszáj volt. Én a fokozatosság híve vagyok, így mindíg ugyanabban az időpontban tettem be, hogy udja most egyedül kell lennie egy picit, addíg takarítottam stb... mindíg egyre hosszab időre hagytam, míg végül elértük a max 20percet. Ennél tovább nem marad bent, de ez idő alatt meg tudom csinálni amit nagyon kell. A konyhába jön velem főzni, és sokat van a földön habtapin. Ha sírt mindíg kivettem, hogy ne érezze magát "otthagyva". Amikor abbahagyta elmagyaráztam neki hogy dolgom van és betettem megint. Nálunk ez így bevált, most 8hónapos.
2009. okt. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!