Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért baj az, hogy reggel...

Miért baj az, hogy reggel fürdetem a babát?!

Figyelt kérdés
Minden ismerösöm azt kérdezi,hogy miért reggel fürdetem?! Nem mindegy? Igy alakult. Az elején este fürdettük a párommal,ö fogta,én mostam, de minden fürdést végigüvöltött. A párom ezt nagyon nem birta, és minden este veszekedés tárgya lett a fürdetés,hogy minek minden nap fürdetni,meg hogy én nem sajnálom? Ezt meguntam,mondtam neki,hogy akkor majd én egyedül megfürdetem reggel! Úgyhogy 3 hetes kora óta reggel fürdik és a sirás is pár nap alatt megszünt,már szeret fürdözni. Ja,és ráadásul hasfájós volt,ami este borzasztó erös volt,igy képtelenség lett volna fürdetni. Lehet,hogy késöbb áttérek az esti fürdetésre,de most igy jó. Miért baj ez?
2009. okt. 19. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Miért lenne az? Ne törődj azzal, mit mondanak mások. Így alakult, és kész.
2009. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, ha ez Neketk így jó. Nem fontos pont este, lefekvés előtt fürdetni. Mostanában "divat" lett, hogy az ún. "esti rutin" kialakítása miatt legtöbben este fürdetnek, de ezt a rutint másképpen is ki lehet alakítani, nem csak a fürdetéssel. Míg pici, úgysem koszolja magát össze. Ahogy írod, ha nagyobb lesz, majd váltotok :)))
2009. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Szia ! Felnőttnél szerintem gázabb,este izzadtan ,büdösen befeküdni az ágyba.... Viszont most kicsit ilyenkot már fürdetni az időjárás miatt nem szerencsés,bár ha nem mész vele ki rögtön az utcára,akkor...Ahány ház ,annyi szokás.

Ja,nem írod mennyi idős a baba,de édeskömény teát adhatnál a hasikájára,én 3 gyerekes apa vagyok,már bevált. Simogathatod is a hasát,hogy megnyugodjon!!!!

Mnden jót! Az ismerősök meg a maguk háza táján söprögessenke,szerintem !

2009. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

4 hónapos,már szerencsére elmúlt a hasfájás,bár néha még szokott nyügösködni este. Hidd el,mindent bevetettem a hasfájás ellen,nem sok minden segitett,csak az idö. És persze,hogy nem viszem ki fürdés után,amúgy utána alszik egy jót és csak du-n,4-5 körül megyünk le.

Köszi mindenkinek!

2009. okt. 19. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a korházba is azt mondták mindegy hogy mikor fürdetjük, reggel vagy este. Mi este fürdetjük, de csak azért hogy megszokja fürdés után evés és alvás jön. De ha nektek a reggel válik be azzal sincs semmi baj.
2009. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A mi kis kádunkba az van beleírva, good morning! Mi este fürdünk, de nyáron reggel és este is megfürdettem a lányomat, de ő halak csillagjegyű. Egész nap a vízben lenne ha tehetné:)
2009. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
dehogy baj, fürdesd ahogy akarod! te is egyszer így másszor úgy fürdesz nem? Már megint milyen nagyokos von felelőségre? komolyan a sok nagyokos rokon/ismerős/anyukától már nagyon herótom van!
2009. okt. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most még mindegy.Majd később lesz ennek jelentősége,amikor már jön megy,és leizzad,piszkos lesz.
2009. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!