Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem alszik a lányom éjjel,...

Nem alszik a lányom éjjel, hogy segítsek neki és magunknak?

Figyelt kérdés
7,5 hónapos a kislányom, ahogy elkezdett jönni a foga, egyre töbször kelt éjjel, én megszoptattam, áttettem magam mellé az ágyunkba. Mostanában sokkal gyakrabban ébred, szemlátomást semmi baja, nem álmos, nem éhes, játszani akar. Ha nem veszem át magunkhoz (közvetlen mellettem van a kiságya) a nagyágyba, veszekszik majd sírni kezd. Nappal is keveset alszik, 3x 4O percet vagy annyit sem, de jókedvű, állandóan mosolygós, semmi nem utal arra, hogy keveset aludna és álmos lenne. Ja, amúgy 6 hetes kora óta végigaludta az éjszakát, el nem tudtam volna képzelni, hogy egyszer ilyen éjszakáink lesznek. Tudtok segíteni, bvagy elmúlik ez az időszak is? Köszi!
2009. okt. 19. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, talán adjál este valamit a fogzásra,ha eddig nem tetted!Hátha az segít!
2009. okt. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kevés az alvásigénye. Meg lehet hogy három alvás már sok neki. Ne háborodjatok fel! Amíg a lányom 3x aludt, fél óra volt egy-egy alvás max. Aztán 7 hósan már csak kétszer aludt egy nap, abból az egyik már egy óra volt. Már 11 hós múlt, és egyszer alszik, legtöbbször két órát.
2009. okt. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat, Chamomillát adok neki rendszeresen, Viburcol-kúpot is kapott, amikor éjjel valóban fájdalmai voltak. A doktornő azt mondta, hogy Viburcolt csak akkor adjak, ha tényleg fáj neki, és nem csak játszani akar éjjel. Lehet, hogy lassan áttér a két alvásra nappal, nem tudom, jó lenne...
2009. okt. 19. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!