Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hisztizik 1 éves kislány...

Miért hisztizik 1 éves kislányom az ebéd utáni alvása előtt?

Figyelt kérdés
Ez a 3. napja,hogy nem akar elaludni,csak fél óra hiszti után,pedig álmos.Eddig ilyen gond nem volt.Pelus tiszta,nem fáj semmilye szerintem.
2009. okt. 19. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mert nem akaródzik neki aludni.Annyi minden van,ami fontosabb az alvásnál,nehogy már lemaradjon valamiről:)

Szintén 1 éves kislány anyuja

2009. okt. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy mégsem olyan álmos,mint gondolnád:) különben nem vergődne fél órát. Alszik még délelőtt? Ha egy fél órát alszik,akkor ezért nem annyira álmos, csak tudja ő, mert megszokta,hogy ebéd után ágyikó, de ő nem akarja annyira még a kispárnáját... Vagy tényleg túlzásba esik a futkosással és hirtelen nem tud lenyugodni. Próbáld esetleg ugy,hogy délelőtt a szokásos játék,ebéd,majd a szobájában az öledben egy kis zenehallgatás elhúzott sötétítő mellett, persze nem rock, csak valami lightos:) Halász Judit, altatódalok,stb... Hátha jobban ellazul.
2009. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez az egy alvása van napközben? Nálunk akkor volt ilyen gond, mikor 2 alvásról 1-re szokott át, és azt hittem, kibírja délig, mert úgy tűnt. De rájöttem, ha hamarabb teszem le (fél 11 körül), alszik két órát és jól bírja estig. lehet azért hisztizik, mert már túl álmos. De ez csak akkor hasznos válasz, ha ti is csak 1x alszotok :)
2009. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1-szer alszik napközben kb 1 órát,tudom,hogy álmos reggel fél 7 óta van fennt fél órája raktam le,ha bemegyek hozzá és felveszem,ringatom akkor semmi baj nincs,de ha visszataszem a kiságyba kezdődik minden előről.Este simán elalszik,és eddig sem volt gond az alvással.
2009. okt. 19. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!