Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik 4-5 hós babátok...

Mennyit alszik 4-5 hós babátok nappal?

Figyelt kérdés
Kislányom 4,5 hós, már egy hete csak kétszer alszik nappal 1-1,5 órát. Nem korai ez még? (éjjel 12 órát lenyom egyhuzamban...)
2009. okt. 19. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

A baba annyit alszik, amennyire szüksége van - hogy akarnád többet altatni, mint amennyit akar/tud?!?!?

A gyerekek nem normára müködnek, hagyd, hogy ugy csinálja,ahogy jó neki. Egyébként az 5 hónapos (és nem HÓS!) unókám csak egyszer alszik napközben.

2009. okt. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom többet altatni, csak ahogy utánaolvastam 6-8 hónapos (bocs, a hós rövidebb, ezért használtam)korukban szoknak rá a kétszeri alvásra. Kicsit aggódom, ennyi.
2009. okt. 19. 10:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Bocsi az OFF-ért, de az első válaszoló ahhoz képest, hogy már nagymama borzasztó flegma stílusa van! Olvasom a hozzászólásokat és szerintem mindig Ő az aki beszól a HÓS rövidítésért. Válaszoljon a kérdésre és kész!

Lehet már a változó korban van, ami megviseli és itt éli ki magát:-D


Válasz:

Az Én fiam még csak 3,5 hónapos és Ő már csak egyszer alszik egy hosszabbat napközben 2-2,5 óra, utána meg még kétszer fél órát.

Szerintem nem kevés neki amit írtál, ha nem nyűgösködik. Abból lehet tudni, hogy mennyire alussza ki magát, hogy napközben mennyit nyűgös:-)

2009. okt. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

11:57-es: én is offolok egy kicsit, ugyan is én vagyok az elsö válaszoló. A hós miatt most irtam elöször, de sokszor olvastam már, és nagyon zavar, milve ilyen szó nincs, csak orvosi rövidités - és nem rosszindulatból irtam rá erre.

A klimaxon meg már régen túl vagyok, ezenkivül talán azt is észrevetted, hogy a kérdésre is válaszoltam, nem flegmán, hanem tárgyilagosan.


Tudom, hogy különösen az elsö gyerekkel sokszor tanácstalan egy anyuka, azért is irtam, hogy a gyerek tudja, hogy mennyi alvásra van szüksége, hogy ne idegeskedjen.

A kérdezönek: a megadott alvásidök csak átlagértékek, és ettöl igen nagy eltérések vannak - nekem 4 gyerekem nött fel, de mindegyik máshogy csinált majdnem mindent.

2009. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves nagymama,


ha nincs olyan, hogy hós, akkor olyan se legyen, hogy

"elsö"

"irtam"

"elöször".


Ez még csak az első bekezdésed.

Vedd ki a szemedből a gerendát.

2009. okt. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5 hónapos lesz 29-én.

Általában minden két etetés között alszik, hol rövidebben, hol hosszabban.

Nagyon szerencsés vagyok mert jó alvókája van. Ha ébren van, viszont kirobbanó formában van!

2009. okt. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Először is, köszi a válaszokat!

Én az első válaszolót is felpontoztam, mert lényegében válaszolt a kérdésre, ami számomra hasznos volt.

A nyelvtannal és egymás szekálásával már régóta nem törődöm. nekem az a lényeg, hogy jött válasz. Köszi mégegyszer!

2009. okt. 19. 13:33
 8/10 A kérdező kommentje:
13.31-es. A lányom is 29-ei:)
2009. okt. 19. 13:34
 9/10 anonim ***** válasza:
12:17-as: a gépemen nincs hosszú ö, ü és i, igy ezeket nem tudom helyesen irni. (az ó, ú, á, é-t még össze lehet kombimált billentyükkel hozni, de mást nem.)
2009. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kb. 3X1-1.5 órát. De ha front van, akkor szinte semmit...
2009. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!