Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon kipirosodott baba...

Nagyon kipirosodott baba popsira ti mit használtok?

Figyelt kérdés

Eddig én a sima patikaival kentem, de nem nagyon múlik, és nem tudom, hogy mi lenne a legjobb megoldás!


Akinek volt már nagyon piros, az mitől volt, miért lett olyan a babája popsija? Köszi!


2009. okt. 19. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Sudocream tuti jó krém!
2009. okt. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gabi popsikrémek is jók,de még a Sudokrém is.Próbáld ki valamelyiket!
2009. okt. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sudocrem!Mi azt használjuk születése óta.2 hós kislány anyuja
2009. okt. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi is a patikait használjuk, de ha nagyon nem múlik próbáld ki a sudocremet, vagy ha anyatejes azzal is bekenheted.

Nekünk az vált be, hogy fürdés előtt egy félórát meztelenkedik a befűtött szobában.

2009. okt. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én vettem Sudocream-et,Niveát,Bephantent,Neogronormont,Johnsonst.Egyik sem volt jó,míg végül itt olvastam,hogy ne kenjem semmivel,mivel a krém se hagyja szellőzni a babapopsit.Én pelenkázáskor áttörlöm törlőkendővel,nem teszek krémet.Azóta soha semmi gond nem volt,gyönyörű a popsija.
2009. okt. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én alapból sudót használok, de így is kipirosodott a popsija. Nekem is ezen az oldalon adtak tanácsot: Kamillateával tisztítottam és hagytam szabadon pelenkázás után percekig, aztán neogranormonnal kentem be, így nálunk 3 nap alatt elmúlt.
2009. okt. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mostanában valahogy extra sokat pisil a kicsim, és észrevettem, h pirosodik a popsija. Most éppen a kapott GAbi kenőcsöt használjuk, de pár napig a Bepanthennel kentem, és teljesen rendbe jött. Amúgy alapesetben a Sudocremet használjuk.
2009. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a fogzás miatt lett nagyon piros. Én alapból is neogranormonnal kenem minden pelusozás után, és a gyerekorvos azt javasolta, hogy kenjem felváltva bepanthennel. Nekünk bejött.
2009. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! ma elmegyek a patikába...
2009. okt. 19. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!